Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tojáskocsonya - tippek?

Tojáskocsonya - tippek?

Figyelt kérdés

Tojáskocsonyát szeretnék készíteni, sokszor próbálkoztam vele, ízre rendben is van, de a kinézete sosem sikerül, nem lesz egyenletes vastagságú, felhólyagosodik menet közben.

Aki tud jó ötlete, hogy lehetne tényleg szépre, egyenletes vastagságúra, lyukak, buborékok néllkülire készíteni, segítsen!

Elöre is köszönöm!



2019. máj. 28. 11:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Akkor javaslom a google használatát, akkor rájössz, hogy van! (Ha meg eddig nem hallottál róla, akkor csak jót tesz ha bövülnek az ismereteid!)
2019. máj. 28. 16:22
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

A levesbetétre gondolsz?


Így csinálod?

"A keveréket KIVAJAZOTT tálba töltjük. A tál akkor megfelelő, ha a massza csak az edény FELÉIG ér. A tálnál nagyobb edényben vizet forralunk, beleteszünk egy rácsot, ráállítjuk a tálat, lefedjük, és a vizet 20 percig lassan forraljuk. A tálat levesszük a rácsról, KIHŰLÉS után a kocsonyát kockára vágjuk."


Amiket nagy betűvel írtam, azok a fontos szempontok.

Ne süsd, mint a rántottát!

[link]

2019. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Én neked javaslom a Google-t, ott megtalálod hogy kell csinálni!
2019. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ma 19:02-es: köszi, akkor megpróbálom pontosan úgy, ahogy írtad.

Már sokféle módon próbáltam, de nem lett olyan, mint amilyen szeretnék - tényleg sokszor a rántotta irányba ment.

Köszi még egyszer, remélem, így sikerül!

2019. máj. 28. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Biztos fog sikerülni!Sok sikert!:)
2019. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
KÖszi!
2019. máj. 29. 07:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült!
2019. máj. 29. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén örülök!!!:)
2019. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is :)
2019. máj. 29. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!