Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti a lencsefőzelékhez milyen...

Ti a lencsefőzelékhez milyen levest csinálnátok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy annyira nem illik hozzá semmi, viszont nagyon leveses vagyok és kívánom. Esetleg ha levesen kívül tudtok mást is ajánlani hozzá (desszertet, vagy más feltétet a sült virslin kívül),akkor szívesen várom a tanácsokat. Előre is köszi a válaszokat :)

#főzés #leves #lencse főzelék
2019. márc. 28. 12:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi a rengeteg választ,ha valaki még jár erre: végül lusta voltam levest csinálni(pontosabban lemenni a boltba hozzávalókért :D), így kókuszgolyót csináltam,mert ahhoz volt itthon minden és nem is volt panasz az aznapi menüre :)
2019. ápr. 1. 18:57
 12/14 anonim ***** válasza:
Máskor csinálj vöröslencselevest.
2019. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
... nem mellé persze, hanem helyette, ha leveses vagy. :D
2019. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

emlékszem,hogy néztem is egy jó vöröslencse receptet, ondolkoztam azon is, csak a párom meg mindenáron a testesebb főzeléket akarta enni.

De lehet,hogy a napokban ismét csinálok valami lencséset, egyszerűen élünk-halunk a lencséért :D

2019. ápr. 27. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!