Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nálatok elfogy fél kg tészta...

Nálatok elfogy fél kg tészta egy evésre?

Figyelt kérdés
Mi ketten vagyunk és simán megeszünk annyit, ezért nem értem ezeket a kérdéseket, hogy "sok tészta maradt" (ha ketten esznek belőle, hogy maradhatna amúgy is sok? vagy egy kilót főz ki valaki?)
2018. aug. 22. 13:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
78%

Fél kiló tészta egy étkezésre két embernek? Jézusom, dehogy!

Én 8, a férjem 14 dkg-ot szokott enni, és jóllakik, még kökemény edzés után is.

2018. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ezt így ki szoktad mérni?
2018. aug. 23. 18:36
 23/25 anonim ***** válasza:
87%

Én nem az elözö vagyok, de én kimérem a nyers tésztát, mert különben - mielött megszoktam ezt a módszert - vagy kevés lett és éhen amradt valaki, vagy túl sok, kidobni nem szeretek ételt, de azért enni dupla adagot, hogy ne maradjon, a legbiztosabb mód az elhízás felé!

Nekünk tésztaételként fejenként 8 ill. 10 dkg kell, körítésnek meg 6 ill. 8 dkg. Ennyit kimérek, megfözöm és nincs maradék, mégis mindenkinek elég.

2018. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem méregetek. A zacskó felét beleöntöm a már forrásban lévő vízbe, az kettőnknek bőven elég - bármilyen feltéttel. Eddig még mindig jóllaktunk. Volt, hogy megszaladt a tasak, akkor is elfogyott.
2018. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, igen, ki szoktam mérni.
2018. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!