Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az mennyire gáz ha nem tudok...

Az mennyire gáz ha nem tudok fözni sütni sem 19 évesen?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Szépen lassan elkezded tanulni, már egy kicsit fogsz tudni. Ha még tovább tanulod, még jobb leszel belőle.
2018. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

hahaha... a menyem 40 éves, és egy rántotta is gondot okoz neki. A fiam viszont miatta tanult meg főzni.

na jó, az is igaz, hogy a főzéstudomány helyett három nyelvet beszél, és három diplomája van. A fizetése pont akkora, hogy szerintem soha nem fog megtanulni főzni.


tehát ráérsz. Aztán ha jön a nagy ő, és a kedvében akarsz járni. akkor a szerelem igenjó motiváció a főzéstanuláshoz.


tehát nem késtél le semmiről.

persze egy jó omlett készítés már alap lehet. egy csirkehús-leves, tésztafőzés, stb..most lecsózhatsz, nem nagy kunszt.

2018. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
76%

olyan nincs hogy nem tudsz max nem akarsz vagy nem csináltad eddig. Az internet tele van receptekkel ahol csak sorba kell csinálni a dolgokat egymás után szinte lehetetlen elrontani.

ha meg felmerül benned hogy lehet hogy gáz akkor állj neki és tanulj meg gyakorolj és máris esélytelen hogy gáz legyél

2018. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
A #3-asnak igazsága vagyon. Én is a netről főzök. Még nem sikerült elrontani(nagyon)
2018. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.😀 21 évesen kezdtem főzni,mikor a mostani párommal összejöttem. Első kajáim a borsófőzelék és chilis bab voltak. De a neten videok is vannak fennt,nem csak leírások. Street Kitchenen is vannak videók pl,de ha youtubeon beírsz egy ételt 100 h kiadja h főzd megmm
2018. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

fiú vagy vagy lány, szerintem az se mindegy

ha lány akkor picit gázabb szerintem, fiúnak se lenne szabad elveszni a konyhába, ha más nem egy ágyba reggelit illik tudni össze lökni :D de egy lánynak azért tudnia kéne főzni


félre értés ne essék, én is azt vallom, hogy "csak azok mondják, hogy a nőknek a konyhába a helye, akik nem tudják mit kell velük kezdeni az ágyba"

de a nőknek igenis kell tudniuk főzni, nem azért hogy etesse az urát, hanem azért hogy önáló legyen, ne haljon éhen, ne húzzák le amiatt mert rendeli a drága kaját, mert gondolkozik azon, hogy kell vajas kenyeret is csinálni

én pasi vagyok, de 13-14 éves koromba már főzőcskéztem, eddig egy csaj se panaszkodott arra amit főztem neki, szóval nem lehetett rossz :D bár én se vagyok konyha tündér

2018. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, ha sosincs rá szükséged :) S nem mindenki tud, akkor sem, ha évtizedekig próbálkozik, nem értem, de ez van, vannak antitálentumok, akik tényleg elrontanak mindent.


Ha kell s kicsit is akarsz, úgyis megtanulsz, ha nem tartozol a fenti misztikus csoportba.

2018. jún. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen mentem el egyetemre, albérletbe és ott tanultam meg sütni, főzni a következő pár évben. Amikor ott voltam 3-4 heteket, de 1 hét után elfogyott az otthonról hozott kaja, az elején volt hogy szenet vacsoráztam, mert az maradt abból a kajából amit a sütőbe raktam vacsorának, de utána hamar megtanultam a dolgokat.
2018. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is huszonévesen tanultam meg sütni-főzni, mert otthon apám folyamatosan beszólogatott, kritizált, nézte mit hogyan csinálok csak hogy bealázhasson. Persze utána jött a miért nem tudok még főzni 18 évesen.

Amikor végleg elköltöztem, akkor...

Jó nagyon alap dolgokat tudtam, tojás, stb.


Mondjuk nekem könnyű dolgom van, mert marha egyszerű ételek a kedvenceim, sült csirke egészben (azt minden második héten csinálok, de ha tehetném minden héten azt enném), úgy általában sült húsok, saját kínai kaja, főzelékek, tepsis sajtos zöldségek. És barátom hasonlóan egyszerűeket szeret.


Netet, könyveket használok én is, ha új dolgot csinálok.

2018. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ezt inkább nevezném problémásnak, mintsem gáznak. Ugyanis bármikor alakulhat úgy az életed, hogy teljesen önellátó kell legyél, amibe beletartozik ez is. Nem kell egyébként nagy dolgokra gondolni, ha alap recepteket megtanulsz (rántott hús/zöldség, pörkölt, fasírt, rizs, főtt/sült/vajas krumpli, stb...), az már teljesen jó. Ráadásul ma már millió és egy szakácskönyv/weboldal van, ami minden egyes lépést leír, sőt, van, ahol azt is leírják, mire figyelj, mikor vásárolod az alapanyagokat.
2018. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!