Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik jel mit jelent?

Melyik jel mit jelent?

Figyelt kérdés

Most költöztem albérletbe és itt villanyos a sütő rész, de nem tudom melyik jel mit jelent. Valaki megmondaná nekem őket? Kérlek nézzétek el, hogy piszkos a gomb, így kaptam.

[link]

Köszönöm szépen!



2018. márc. 18. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az X általában a legkeveres, a sötét fűrészfogas rész pedig az alsó - felső sütés jele, nyilván attól fuggoen, hova rajzoltak.
2018. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Orajarasaval megegyezoen haladva:

0: kikapcsolas

1: grill es legkeveres

2: grill

3: also-felso sutes es legkeveres

4: also-felso sutes

5: legkevereses, nagyon gyorsan bemelegszik, mert “maskepp” forgatja a levegot es melegit, elvileg nem is igenyel igzn a suto elomelegitest. Volt ilyen a regi sutomon kb 10 eve, de bevallom, hogy nem hasznaltam, csak a leirasbol ennyi remlik.

6: legkevereses, de nem tudom, hogy mi a kulonbseg az also-felso legkevereseshez kepest.

2018. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elárulnád azt is, hogy mi a neve ennek a tűzhelynek.
2018. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Delton a tűzhely márkája. Egyébként amikor először próbáltam sütni benne, nem tudom már melyikre volt tekerve, de ömlött a füst belőle, azóta csak a 3.-at merem használni. :D Nem volt rendesen kitakarítva és azért füstölhetett? Bocsánat a sok hülye kérdésért, eddig csak gázos sütőt használtam. :D
2018. márc. 18. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Ha az also-felson nem fustol, akkor lehet, hogy a grillracs koszos, pl zsir rafroccsent korabban es az egett neked, amikor azt a funkciot hasznaltad.

Azt erdemes megnezned es letakaritani zsiroldoval.

De kehet, hogy az alja/oldala volt zsiros es annal az elso hasznalatnal mar ki is egett belole. Bar inkabb a grill valoszinubb, mert ha akkor annyira fustolt, akkor a normal sutoresz fustolt volna legkozelebb is, ahogy bemelegszik. Nem eg ki a kosz olyan gyorsan.

Szoval egy takaritast meger.

2018. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!