Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mitől lesz igazán finom a...

Mitől lesz igazán finom a jeges tea?

Figyelt kérdés
Ha teát készítek akár hidegen akár forrón sosem sikerül úgy igazán finomra. Valahogy nem tudom eltalálni az ízesítők megfelelő arányát. Nincs valakinek ötlete milyen arányban kell belerakni a cukrot és a citromlevet ,hogy finomra sikerüljön?
2018. márc. 8. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
A szomjúságtól.
2018. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyéni ízléstől függ. Én mézzel szeretem a teát, 5-6 csepp citromlével egy bögrében, jegesteát pedig zöldteából, épp csak egy kicsi mézzel, citrom nélkül. Gyümölcsteákba sem kell citrom, és túlédesíteni sem szabad. Anyám, szegény, főzte a teát (nem forrázta, hanem tényleg főzte), telerakta cukorral, citrommal, annak a szagát sem bírtam.
2018. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Irhatom en, hogy nekem cukor, citrom, mez, edesito meg minden egyeb nelkul a finom, ha neked meg nem...
2018. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!