Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ebéd nagyszülőknek?

Ebéd nagyszülőknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves egyetemista lány vagyok és szeretném a nagyszüleimet egy ebédre meghívni. Tudnátok olyan ételeket mondani, amelyek kicsit különlegesebb hozzávalókat igényelnek (például avokádó)? Főétel, desszert, minden jöhet :)

Előre is köszönöm!



2017. szept. 30. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Elöször is azt kellene tudni, hogy miket szeretnek enni, mennyire nyitottak új(abb) dolgokra - mert ezek ismerete nélkül igen nehéz bármit is mondani!
2017. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Csomó jó receptet találhatsz a nosalty.hun alapanyag alapján.

De...a nagyszülők nem biztos,hogy az a kategória,amelyik nyitott az új ízekre,meg a reformkonyhára...persze meg sem szólaltam,ha a tiéid kivételek ez alól!

2017. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Minek? A nagyszülők zöme nem szereti az újításokat.
2017. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kedvenc vendégváró receptem a fügével(esetleg aszalt sárgabarackkal ) töltött szűzpecsenye baconbe burkolva, sajtmártással is krumplifánkkal.

Eddig még minden korosztálynál sikere volt.

Most még lehet kapni friss fügét is, de télen pl aszaltból szoktam készíteni, de azt kicsit áztatni kell.

2017. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Abszolút rugalmasak és nyitottak új dolgok felé, ezért gondoltam valami "különlegesre" :)

2017. szept. 30. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!