Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen kajákkal kezdjem a...

Milyen kajákkal kezdjem a főzni tanulást?

Figyelt kérdés
Eddig tudok: kávét, teát, pudingot (porból), rántottát, tésztát kifőzni, tejbegrízt és ennyi... Mivel folytassam a tanulást? Ti milyen ételekkel kezdtétek?
2017. jún. 17. 21:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Tészta mellé tésztaszószok
2017. jún. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Rizst tudom javasolni, elég alap, és ha egyszer jól megtanulod főzni, akkor sínen vagy :D. Én rengetegszer bactam el, de aztán én is belejöttem, azóta otthon mindig én főzöm a családnak :D. Jaaaaa és a pizzatésztát is tudom ajánlani, nem túl bonyolult az alaprecept, és isteni finom ^_^.
2017. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Paprikás krumpli, palacsinta, lecsó, milánói szósz, túróstészta, sült csirkecomb, lasagne, bögrés sütik, brokkoli krémleves.
2017. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem konkrét ételeket mondok, máshonnan közelíteném meg:


olyan kajákkal kezdj tanulni, amiket nagyon szeretsz... könnyű lesz eldönteni, hogy jól sikerült-e, míg ha idegen ételekkel kísérletezel, lehet, hogy nem fog ízleni, pedig csak kicsit elfűszerezted vagy ilyesmi... Aztán egész életedre lemondasz róla.


Az étel nem játék .)

2017. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sima sült húsok, pörkölt/lecsóalap, ha ezek megvannak, abból már számtalan kaját lehet főzni és variálni.
2017. jún. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!