Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek ez nehezíthet a...

Szerintetek ez nehezíthet a tanulást?

Figyelt kérdés
Amióta elkezdődött a nyár azóta hetente úgy átlagba kétszer berúgok elég rendesen szerintetek ha elkezdődik a suli akkor e miatt nehezebben mehet majd a tanulás ? Ja és 16 éves vagyok
2013. júl. 27. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nehezíti.
2013. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most még sok agysejtünk van,de majd jo pár év múlva...
2013. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha nem is nehezíti, de az agysejtjeidet rombolja, ja és egy 16 évesnek nem kellene ennyit inni ,mert később jelentkezhetnek olyan bajok amik ettől erednek.
2013. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
például milyen problémák ?
2013. júl. 27. 19:30
 5/9 anonim ***** válasza:

igazából az alkohol nem az agysejteket rombolja hanem az idegsejtek közötti kommunikációhoz szükséges anyagot

a lényeg csökkenti a kapcsolatok szémát a meglévő idegsejtek között így bizony a tanulás rovására mehet.

De minek berúgni? miért nem elég ha iszol egy kicsit és ellazulsz fel tudsz oldódni?

Ha neked ez jelenti a bulizást gratulálok hozzá ez kb a drogfüggőséghez hasonló csak azért bulizol hogy átéld "a se kép se hang "állapotot hát grat hozzá amúgy 16 L

2013. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha ennyit iszol, könnyen lehetsz alkoholista.
2013. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
második vagyok,most vagyok 19 éves es fiu,pár évvel ezelott en is épp ezt csinaltam :D most már valahogy kinottem belolle,nem azt mondom,hogy nem rúgok be soha,viszont tudok mertéket tartani.Tanulásnál meg nem az alkohol,hanem a lustaság okozza a fő problémát...szerintem :D
2013. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tegnap 19:36

Az alkohol a legkeményebb drogok közé tartozik, csupán egyetlen törvényen múlik, hogy mi a legális és mi nem. Az alkoholista a drogfüggő egy fajtája.


Egyébként akkor már inkább füveznél, kérdező. Lehet hogy egy kicsit drágább, és titkolni kell, de hosszútávon ezerszer jobban jársz vele mint az alkohollal, mivel nincs káros hatása a szervezetedre. Ennyi pia után a tanulás nem fog nehezebben menni, viszont a májad már annál inkább, ha még 1-2 nyarat így végignyomsz.

2013. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. júl. 30. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!