Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen kajákkal kezdjem a...

Milyen kajákkal kezdjem a főzni tanulást?

Figyelt kérdés
Eddig tudok: kávét, teát, pudingot (porból), rántottát, tésztát kifőzni, tejbegrízt és ennyi... Mivel folytassam a tanulást? Ti milyen ételekkel kezdtétek?
2017. jún. 17. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Krumplipűré, sültkrumpli, zöldségköretek, egyszerűbb tészták, rántott dolgok vagy muffin.
2017. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Kávé,tea,tészta kifőzés az nem is főzés...:)

Javaslom a sertéspörkölt elkészítését kezdésként. Természetesen nem 1kilo hússal kezdve hanem kis adaggal.(bár ez relativ).

Ha "horváthrozi" receptből készíted akkor másodjára tuti sikerül...:)

2017. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

...rozi a frászt...)

horváthilona...elnézést

2017. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Horváth Ilona könyvét vedd meg. Abban a recepteken kívül minden konyhai, főzési praktika benne van.
2017. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, csak úgy viccnek szántam félig-meddig :)) Meg hogy érzékeltessem, mennyire a nulláról indulok...

Köszi szépen!

2017. jún. 17. 22:01
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Biztos vannak olyan egyszerűbb ételek, amiket szeretsz. Lehet azokkal kéne megpróbálkozni :) Én például bolognai spagettivel kezdtem, néhány hónapig elég sokszor volt kénytelen a családom spagettivel tömnie magát :D
2017. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Én a vajas kenyérrel..mára már tökélyre fejleszettem a tudásomat a vajas kenyér készítésben :)
2017. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Lecsó, paprikás krumpli.

Én pl nem tudok főzni, de a bográcsba olyan paprikás krumplit csinálok hogy még. 2× csináltam és tök jó lett.

2017. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Gyakorlatilag bármivel.


Én 28 éves koromig nem főzhettem, mert nem engedtek a konyha közelébe.


Összeköltöztem a párommal, és akármit el tudok készíteni, mert jó receptből nem bonyolult.


- lecsó, paprikás krumpli

- levesek

- főzelék

- pörkölt, rakott ételek

...

2017. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Ja, igen és szenvedélyem a főzés, imádom, imádok kísérletezni és próbálkozni.


A párom ennek mondjuk nagyon örül, bár néha előfordul, hgoy valamit elszúrok, de akkor szól. .)

2017. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!