Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek az anyóséknak?

Mit főzzek az anyóséknak?

Figyelt kérdés
Az első megvendégelésem lesz, az anyósomék jönnek hozzánk. Mivel tudnám levenni a lábukról? Valami ünnepi menüt szeretnék főzni. Segítsetek
2017. máj. 5. 09:22
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
43%
Húsleves, rizsa, rántott hús, uborkasaláta.
2017. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
27%

Rizsa? Az meg mi?


Fozzetek közösen a pároddal.

Ha hagyományosan étkeznek, akkor az extra menüt kerulnem, mint pl. Homár, bekacomb.


Én készítenek valami levest, pl

Sajtkrem leves, majd bélszín vörösboros mártással és krokettel, desszertnek madartejet vagy parfet.

2017. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
A húsleves oké, másodiknak csinálhatsz tarját, vastag szeletben hirtelen megpirítva, majd sütőben, fólia/fedő alatt hagymával, fokhagymával, sóval, borssal, kis mustárral kevés vörösborban lassan megpárolva, Természetesen disznózsírral.😀 Aki a magyaros kaját szereti, az imádni fogja, adhatsz mellé petrezselymes krumplit és vegyes savanyút, desszertnek meg valami könnyebb gyümölcsös sütit pl, vagy amit jól tudsz készíteni.
2017. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%
húsleves, bakonyi sertéspaprikás ubisalival/savanyúsággal, desszertnek meg somlói akár :) (vagy pudingos keksz, egy réteg keksz v babapiskóta puding megint keksz majd pudig és így tovább :)
2017. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
bakonyi nokedlivel , kifelejtettem :)
2017. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%
Rizsa... Gimiben sokat viccelődtünk azzal, hogy veszünk rizsát. Nem rizsbét, hanem rizsát. Érted, A rizs meg B rizs... :D
2017. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%

Én húslevest főznék

Rántott karajt, rántott gomba, karfiolt

Rizst, petrezselymes burgonyát

Kovászos ubit, csalamádét

2017. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
35%

Sajtos baconös csirketortát csinálnék. Nem annyira bonyolult, viszont iszonyat látványos és szerintem mindenki szereti, aki odavan a húsokért. Mellé mehet házi savanyúság, ha van, meg egy finom krumplipüré sok tejjel, vajjal, szerecsendióval, ne spórold ki belőle ezeket, legyen jó krémes.

Mivel nem egy könnyű kaja, elé csak valami kímélőbb levest csinálnék, pl. egy zsenge zöldborsó levest sok petrezselyemmel.

Desszertnek valami epreset csinálnék, olyan finom eper van már... epres pite, epres pohárkrém, epres túrótorta, bármelyik tuti siker, bár a pite és torta abból jobb, hogy tudsz esetleg csomagolni.

2017. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%
Megéreztem.
2017. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Amit TE el tudsz legjobban készíteni!


Nagyon ciki, ha megfelelési kényszeredben valami ehetetlen szutykot raksz eléjük :D

2017. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!