Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Buzasikért mivel helyettesithe...

Buzasikért mivel helyettesithetem?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A recepttöl függ: ha valamilyen kalács/kenyérféle, akkor nem kell bele sikér, elég, ha a liszt egy része rétesliszt.
2017. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Zabpehelybol szeretnék kenyeret sütni és ugye kellene bele siker. De én azt nem ehetek. Mivel helyettesítsék?
2017. ápr. 14. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor ha jól értem, gluténérzékeny vagy?


Keress rá a neten a "mindenmentes" receptekre, ott vannak sikér nélküli kenyérreceptek is.

2017. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már rakerestem, ki is próbáltam, de nem kelt meg olyan szépen
2017. ápr. 14. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Sikér nélkül sosem lesz olyan magas a kenyér, ez ezzel jár - sajnos nem lehet semmit csinálni vele.
2017. ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szafinak van egy jó liszt keveréke. Ropogós kergu hajdinas kenyér. Ez gluténmentes, és Itt almaecet és szodabikarbonat használ élesztő helyett. Ezt jó, csak nekem kicsit drága. Vajon így működhet zablisztből is?
2017. ápr. 14. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!