Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi volt a legnagyobb baki a...

Mi volt a legnagyobb baki a konyhában, amit elkövettél?

Figyelt kérdés

Nekem a mai napig semmi ilyesmi nem történt az életemben, nem gyújtottam fel a konyhát, nem égettem oda a húst vagy a sütit, nem raktam csípős paprikát az édes helyett, vagy bármi hasonló (én eddig ezeket hallottam barátoktól, családtagoktól :D).

Épp betegek vagyunk, párom hazahozott valamit a munkahelyéről, gondoltam a lázunkra meg a fájós torokra készítek egy jó húslevest, illetve ilyenkor literszám isszuk a meleg teát, egy nagy lábosban szoktam forralni hozzá a vizet a tűzhelyen. A kettőt egyszerre csináltam, párhuzamosan, a leves már majdnem kész volt, mikor a teának valót felraktam. Édesítővel isszuk a teát, ekkora adaghoz olyan 15 darabot szoktam rakni. Kinyomtam a kezembe... és hopp, bele a tyúkhúslevesbe :D Ezt akkor ráadásul még nem vettem észre, csak mikor elkezdtük kanalazni a levest, sajnos ehetetlen volt, dobhattam ki.


Veletek történt már hasonló? Szívesen elolvasnám, kicsit megnyugtatna, hogy nem csak én vagyok béna :)

Próbálok nevetni rajta, de azért fáj a szívem, mert utálok ételt kidobni :(


2017. márc. 27. 00:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
98%

Nincs még vége :D Ami velem történt a 80-as években, akkor nekem nem volt vicces, de másoknak okoztam vele jó napot.

Szóval az anyósoméknál voltunk és kacsa sült az ősrégi gázsütőben. Sem ablak, sem világítás nem volt benne. Anyósom szólt, hogy nézzek a kacsára. Lenyitottam a sütőajtót, és bekukucskáltam a sütőbe. visszacsuktam, majd nagyon finom sercegést hallottam, és fura szagot. Akkor döbbentem rá, hogy a nagy göndör, barna- akkor divatos- dauerolt hajam sercegését hallom. Nem lángolt, csak éppen ment össze. Gyorsan a csap alá dugtam a fejemet, de a látvány borzalmas volt. A fejem tetején 2 cm-re leégett, körülötte a barna hajamban vöröses pamacsok éktelenkedtek.

Komolyan úgy néztem ki, mint Pumukli :D

És másnap muszáj volt mennem dolgozni, ilyen fejjel.

A kollégák sírtak a röhögéstől, én nem annyira...

Délután fodrász, és akkor lett életemben először 2 centis rövid "tüske" frizurám.Persze a fodrászom is poénkodott :)

2017. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer csokit akartam olvasztani, tűzhely gőz helyett mikróban. Betettem egy tálban és vártam. Eszembe se jutott hogy meg kéne keverni közben vagy ilyesmi, így sikerült egy hatalmas széndarabot égetni a közepébe. Olyan szaga volt fél napig szellőztettünk. :D
2017. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 20-30 gyereknek főzött 30 liter teát nyáritáborban. Sikerült sóval ízesítenie, de ez csak azután derült ki, amikor már a citromlé is benne volt. A csapban kötött ki az egész.
2017. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 ildike87 ***** válasza:
49%
Nagyon jó történetek!Csak a 18.válaszolóhoz lenne annyi kérdésem, hogy zavaró volt-e sérülés helye.Szerintem nem kéne zavarónak lennie, hiszen csak baleset volt mert az ember általában ugye nem szándékosan okoz magának sérülést, meg talán a kötést is ki lehet birni négy hétig.Azt a válaszolót pedig, aki azt irta, hogy a fodrásza is poénkodott, nagyon sajnálom, biztos nem volt jó hallgatni!
2017. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!