Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Mi volt az eddigi legnagyobb konyhai bakid?

Figyelt kérdés

Pl.:

Volt már aki tévedésből tejet öntött a mosógépbe Coccolino helyett?


Esetleg vízforraló műanyagkancsót rátette a forró platnira?



2015. jún. 8. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Paraj pûré helyett sóskát vettem, s csak akkor vettem észre mikor kész lett...utáljuk.

Egy nagy edényben készülődő forraltborba cukor helyett só került...

Nem tettem fel a mosógép vizescsövét a kádra,mind a földre ment.

Folyton minden poharat összetörök.

Volt már olyan is, hogy takarítás közben egyik kezembe mostatlan, másikba szennyes , nyilván felcserélve tettem a helyükre.

Végigszotyogtattam a lakáson a ciffet, minden kifehéredett...


Most ennyi jut eszembe , de szerintem még sok van.

De így is szeretnek :)

2015. jún. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én a kávéból főzött (teagömb) teára és sós-cukros teára emlékszem leginkább.


A vízforralós esetet egy lányismerősöm mesélte..., államvizsga után sikerült neki...


Meg hallottam olyanról is, akinek sikerült habgenerátorrá alakítania a mosógépet otthon...


Ill. kiporszívóznia az olajkályhából a kormot rakéta porszívóval...


Majd miután tönkrement a zsák ugyanezt zsák nélkül..., a lakás nem részletezném, hogy nézett ki ezt követően...


Közben megtaláltam, hogy csomó ilyen kérdés van fent...

2015. jún. 8. 00:46
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
:D :D :D Epic
2015. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
édes habtejszint tettem a gombás husihoz
2015. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Konyhapultba beépített mosógépem van. A mosóport nem a mosógép fiókjába, hanem az evőeszközös fiókba öntöttem. :(
2015. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha legördítesz a kapcsolódó kérdésekhez, öt oldalnyit találsz :) Én is írtam anno oda, és mai is feldobta a megválaszolt kérdésimnél, mert valaki írt hozzá.Jókat derültem , ahogy végigolvastam újra :D
2015. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen tipikus figyelmetlenségeim vannak főzés közben... lendületből megragadtam a lisztet, és azt szitáltam a tojássárgájára porcukor helyett... vagy épp a habtejszínt próbáltam meg habfixáló helyett sütőporral felverni, mert nem néztem meg melyik tasak akadt a kezembe... :D De olyan is volt, hogy felütöttem 7 tojást, szétválasztottam, és a 8.-at raktam pont a rossz tálba, aztán kanalazhattam ki... :D
2015. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm, úgy ütötte fel a tojást, hogy előtte leöblítette, majd megrázta a füle mellett, hogy lemenjen a víz és hallja nem löttyen-e, végül ezzel a lendülettel előre odaütötte a mosogató széléhez, majd ment a tányérba.


Ez volt a normál menet.


Egyszer azonban egy laza kézmozdulattal, hátrafelé eldobott így egy éppen lemosott tojást...

2015. jún. 8. 21:11
 9/11 anonim ***** válasza:

- nem jól mostam el a piteformát, így a tepsis krmplink édes epermellékízű lett

- elfelejtettem kiolajozni a tepsit kakaós csiga sütés előtt - hát, mondanom sem kell, fél órába telt, mire kiszedtem (kegyetlenül beleragadt)

- alágyújtottam a tányérnak, aztán meg a kerámia teásbödönnek

- túl forró sütőben kelesztettem a tésztát, így a műanyag tál kissé olvadt lett (és még a tészta is szr)

- benn felejtettem a kacsát, és már csak a füst láttán jutott eszembe

- sós kv nálam is befigyelt

- egy joghurtos pohárnyi sót tettünk a zöldségkenyérbe - mondanom sem kell, ehetetlen lett (jó, a belevalót megettük, a tészta az kuka)

2015. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Amikor első nap, pont az egyetlen lány lakótárs konyhába nyitása előtt sikerült elengednem egy orbitális galambot...


Ez volt eddig életem legnagyobb konyhai bakija!


(Előző nap elrontottam a gyomrom, de nem a konyhában, így az nem konyhai baki.)

2015. jún. 10. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!