Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen levest adnátok tojásos...

Milyen levest adnátok tojásos lecsó elé?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 09:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
VAn még a lecsóból? Mert akkor indulok, nem baj, ha nincs leves :)
2017. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nincs, elfogyott - de egyébként is valószínüleg sokáig tartani, mire ideérsz! :)
2017. márc. 14. 20:27
 13/18 anonim ***** válasza:
Semmit. A lecso nem kivan levest.
2017. márc. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező ! ha egy félmondatban is , de megemlítetted volna, hogy most kivételesen valaki, vagy valami miatt kellene a leves, valószínűleg több hasznos válasz is érkezett volna.Biztos vagyok benne, hogy elgondolkodtak volna a válaszolók, hogy, ha és mégis, akkor milyen levest tudnának elképzelni a lecsó elé.

De így mindenki csak azt tudta írni, ahogy teszi a mindennapokban.Mondott (írt ) szóból ért az ember :)Nem bántani akarlak, az igencsak távol áll tőlem, csak egy privát megjegyzés :)

2017. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Elvileg igazad lenne, de nemrég egy hasonló esetben írtam, hogy vendég miatt kell valami szokatlant párosítást összehozni, és arra egyetlen egy értelmes választ sem kaptam (te nyilván nem jártál arra), hanem mindenki azzal jött, hogy a vendég ne válogasson és örüljön, ha kap enni, stb, elég bunkó stílusban.


Most meg az a baj, ha nem írok magyarázatot a kérdésemhez?

Sajnos azt kihagytam a kérdés kiírásakor belöle, hogy aki nem tud levest elképzelni elé, az ne írjon semmit.


Így azért kaptam egy-két érdemi választ is, nekik külön köszönöm.


(Nem téged akarlak kritizálni, mert jóindulatúnak érzem a válaszodat, csak elmodntam, miért nem írtam részletesebben a körülményekröl)

2017. márc. 16. 19:16
 16/18 anonim ***** válasza:
Ok, megértelek, nincs semmi gond :)
2017. márc. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lebbencs! :-))
2017. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi, ez tényleg stílszerü
2017. márc. 21. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!