Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen levest adnátok tojásos...

Milyen levest adnátok tojásos lecsó elé?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 09:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
kolbászos burgonya
2017. márc. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem adnék levest. A lecsó jellegében egy nyári, laza étel, nem kívánja emiatt a levest.
2017. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék hozzá én sem levest, mert a lecsó egytálétel és azokhoz nem szokás. Ha mégis muszáj lenne akkor semmiképp se pirospaprikásat hanem mondjuk egy könnyű zöldséglevest.
2017. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszolókhoz csatlakozva: semmilyen levest nem adnék lecsó elé, ha egy lecsót kevésnek találnék egy ebédre, akkor inkább adnék utána valami süteményt.
2017. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, a lecsó önmagában elég kell, hogy legyen - pláne kolbásszal dúsítva friss kenyérrel.
2017. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek az előzőekkel.

De ha mégis nagyon-nagyon akarsz, akkor egy tányér pirított tészta leves, hasonló, mindenképpen sósat.

2017. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet. Ez az egyetlen etel ami ele soha nem keszitek levest.
2017. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Még soha életemben nem főztem lecsó elé levest. Tartalmas, finom,egytálétel, még, ha csak tojás is van benne.

Persze sokan vagyunk úgy, hogy még valamivel pluszban is gazdagítjuk, pl egy egy füstölt szalonnás alappal, vagy valami jóféle kolbászt is teszünk be.

Puha kenyérrel tökéletesen laktató.

2017. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt szokás soha mellé v. előtte levest tálalni, kínálni, készíteni. Kenyérrel ebédre, vagy vacsorára kenyérrel, zsömlével.
2017. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Akik tényleg válaszoltak a kérdésre, azoknak nagyon köszönöm.


A többieknek meg: elvileg én sem szoktam - ezért tettem fel a kérdést -, de most kellett leves is.


Kolbász meg szalonna sosem kerül bele, mert nem szeretjük, és utána édes tészta szintén nem kerülhet szóba, mert nem mindenki ehet (édes vagy nem édes) tésztafélét.

2017. márc. 14. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!