Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen az egészséges torta?

Milyen az egészséges torta?

Figyelt kérdés

Nincs benne mestersèges szìnező, sem cukor, sem ìzfokozò.

Ezen kìvül mire figyeljek mèg? Kisgyereknek szeretnèk tortàt kèszìteni.

Xilit-et hasznàlhatok? szìnezèsre mit lehet?

Ès kemèny habot/vajkrèmet hogyan kèszìtsek dekoràlàsra?

Köszönöm a segìtesèget



2017. márc. 9. 13:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nagyon jól csinálja a kérdező.

A rossz táplálkozás megszokás,rossz beidegződések miatt van.

Úgyis fog enni rendes tortát eleget élete során valószínűleg,de amíg valamennyire a szülei irányítása alatt van jó,hogy ezt szokja meg,ezt szereti meg, ez a természetesen.

Vicc,hogy ezeket a szülőket sokan rossz,gyerekét kínzó bolondnak nevezik.

2017. márc. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező: nem a habarásban kell kiváltani a lisztet, hanem a habarást kell abbahagyni. Semmi értelme, csak arra szolgál, hogy ott adjon lisztet, azaz töménységet, ahol fölösleges. Magát a tartalmas alapanyagokat kell élvezni: húsok, zöldségek stb. a maguk valójában, nem lisztezve.
2017. márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 24-es,igen a szafi termékek többynyire mindenmentesek...ami nem azért van mert húú de marha jól hangzik.

Létezik egy olyan dolog,hogy étel allergia. Gondolom ismered. A mindenmentes pedig azt jelenti,hogy egyetlen allergén anyagot sem tartalmaz, káros anyagot meg végképp nem.

Csak egy-két példát mondok,hogy megértsd.

Egyik lisztkeverék:

Gluténmentes lisztek (kölesliszt, cirokliszt, batáta liszt), keményítő (tápiókaliszt), rost (útifűmaghéjliszt, bambuszrostliszt), térfogatnövelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát), savanyúságot szabályozó anyag (citromsav).

Puding por:

vanília ízű édesítőszer (eritrit, természetes vanília aroma), tápióka liszt, bambuszrostliszt, konjac liszt, bourbon vanília őrlemény, kurkuma.

Így részben talán képes vagy megérteni,miért van "aranyáron". Nem azért mert ő a szafi és megteheti,hanem azért mert ezeket az alapanyagokat bizony nem találod meg minden sarki boltban.

Úgyhogy szafi minden csak nem átverés.

Évekig koplaltam és olyan dolgokat ettem amit lehetett a nem kevés étel intoleranciám miatt.

Mióta rátaláltam mindennél boldogabb vagyok mert ehetek bármit amit megkívánok csak kicsit másképp.

Nyilván valóan az a fenti puding amit linkeltem nem hasonlítható az eredeti pudinghoz de nagyon is finom és igazi megváltás,hogy minden gond nélkül ehetem.

2017. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!