Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kollégista szülinapi torta...

Kollégista szülinapi torta ötletet tudtok?

Figyelt kérdés
Kollégista jó barátomnak, szobatársamnak közeleg a szülinapja, idén is szeretnék neki valami kreatív, egyszerű és vicces szülinapi tortát készíteni. Tavaly egy emeletes, cipóból készült szendvics tortát kapott, szeretnék valami hasonlót idén is. Tudtok valami ötletet? Lehetne köze az alkoholhoz, lehetne alkoholos is akár, de szilárd, vagy bármi ami vicces, és legfontosabb, koliban sütés nélkül is elkészíthető legyen! :)

2017. febr. 10. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Melegszendvics torta, pizzatorta(rendelt)tiramisu(sok alkohollal:-D)
2017. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Pálinka.
2017. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a koliban 1) lángost sütöttünk, 2) charlotte tortát csináltunk, 3) Vienetta-ra szúrtunk szülinapi gyertyát.
2017. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kehely szilárd vanília fagyira 2cl fagyasztóból elővett jäger.


Könnyen elkészíthető, lehet adagolni, nem kell elpakolni a maradékot. Tökéletes kollégiumi születésnapokhoz.

Jó étvágyat!

2017. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Palacsintatorta. Sós vagy édes változat is szóba jöhet.
2017. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én gríz tortát szoktam. Egyszerű nagyon, és simán lehet bele alkoholt is rakni. Főzöl egy nagyon sűrű grízt (akár tejjel, akár vízzel, akár gyümölcslével + piával), aztán beleöntöd valami kerekbe (mélytányér/ tál/ forma). Ahogy elhűl, ki lehet borítani, és kész a torta. Szoktam bele valami gyümölcsöt is keverni.
2017. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!