Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 17000 forintból hogy és...

17000 forintból hogy és meddig tudok vásárolni egészséges kajákat?

Figyelt kérdés
Reggeli, ebéd, vacsora. 20a után jön még pénz a szép kártyámra, ez a múlt havi, ebből szeretnék vásárolni, hogy a kp csak költőpénz legyen. Két főre (húsonként elég nekünk fél kg mert amúgy mindig macskakaja marad)
2017. jan. 12. 05:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

21! Egy szóval nem említették, hogy ne egyen gyümölcsöt. De ha mindent eszik akkor nem irja már, hogy ő egészségesen étkezik.😂😂😂😂 ez már vicc a köbön. Mint írtam másik valaszomban én is eszem gyümölcsöt..még csokit is DE én nem írok ki kérdést, hogy egészségesen akarok enni, írjátok már le mit egyek, hogy Minnél tovabb kitartaon a pénzecském.... Akkor írta volna azt, hogy mindent megzabálok😂😂😂 nem hiszem el, hogy lehet Ennyi értetlen válaszoló 😂 egyáltalán nem azt írtam, hogy akkor mindennap zab rizs csirke, mert ha olvasnál oda is írtam, hogy akkor irok egy példát. De mindegy😂😂 férfi nem néz rám mert olyan lapos vagyok, igen tuti egész nap ch-t számolgatok meg edzek.. Fejezd már be... Nőiesen helyezkedik el rajtam az a kis plusz ami van. De mivel utána olvastam a témában tudok egy-két dolgot....

Nem minden étel egészséges... Ennyi erővel ha nem eszel mégegy egészet a pizza is az..meg a hamburger és a chips is?😂 értem én, hogy a kérdezőnek ezt jelenti, de akkor ne haborodjatok már fel, ha valaki ugy segít, hogy nem erre gondol...

De perszecsak a szamodra negatív válaszomra verd magad, a többire nem..amiben a kerdezohoz mérten segitettem😂

2017. jan. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 szaszaa11 ***** válasza:
Megtudhatnám miért lettem lepontozva? :D
2017. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ha nekem (utolsó válaszolónak) szól a kérdésed, én nem pontoztalak sehogy sem.

Biztos azon pontoztak le akik azt hiszik minden étel egészséges....

2017. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem egészséges minden étel csak mindenből megfelelő mértékkel kell enni. Nem azt mondom, hogy valaki nem ehet meg egy jó zsíros deszkát, de mellette vegye bele a zöldségeket, gyümölcsöket,tejtermékeket, húsokból a csirkét és a vörös húsokat ajánlják. Én nemrégiben szoktam rá arra, hogy odafigyelek mit eszem. Szoktam enni bundás kenyeret is igaz én olaj nélkül, melegszendvicssütőben sütöm tk kenyérrel. Tegnap mondjuk már nem volt a boltban tk kenyér vettem fehér kenyeret, de vacsira nem ettünk belőle csak reggelire ettem egy szeletet körözötthöz sok zöldséggel. Utána megettem egy almát mert fogorvos :( és már fogat mostam. Vegyesen kell étkezni minden napra jusson vagy egy pohár tej vagy joghurt vagy túró stb. Jövőhétre ma állítom össze a menüt szóval ha van ötletek írhattok még
2017. jan. 13. 12:32
 25/29 anonim ***** válasza:

Ha neked ez az egészséges akkor legalább heti 1x egyetek levest (természetesen főétellel együtt) és csinálj valamilyen főzeléket és tésztás ételt is (vegyél durum tésztát az egészségesebb a rendesnél). Akkor húsos nap legyen több is szerintem. Csirke/halas vagy disznó, marha egyéb. (attól függően mit esztek meg). Köreteket is változásd (rizs, főtt krumpli stb).

A nagy veszekedés elkerülhető lett volna ha egyértelműen megfogalmazod, hogy nálad az egészség főleg a változatosságból áll. Az 5. válaszoló voltam. Tudod akit elhordott mindenki. Már várom mibe kötnek bele ennél a válaszomnál..

2017. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 szaszaa11 ***** válasza:
Jó, akkor most a félreértések elkerülése végett megintcsak leírom, a tej kifejezetten egészségtelen. Téptem màr eleget a számat itt, ( más kérdéseknél ), miért, nem teszem meg újra, akit érdekel, olvasson utána.
2017. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

A GYÜMÖLCS MIÓTA NEM EGÉSZSÉGES????????????????????????????????????????


EZ VALAMI ÚJ KUTATÁS?! öKÖR!

2017. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én napi szinten nem zabálnám magam gyümölcscukorral, sűrűbben eszem mint a csokit, de nem eszem napi szinten. GYÖKÉR... a legtöbb ember aki egészségesen akar enni az nem akar hízni vagy fogyni akar.. Az esetek nagy részében, én ehhez mérten válaszoltam. Aztán foghatod a fejed, hogy itt gyökerezel te IDIÓTA... Olvasnád a többi választ is igen barom..
2017. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

28-as! Nem hiszem hogy a legtobb ember azert akar egeszsegesen etkezni, h hizzon vagy fogyjon.. Aki fogyni akar az altalban csak fogyni akar es kesz... Ezert sikeres meg a legidiotabb fogyokuras dieta is.

Kerdezo! Az hogy "egeszseges" elegge relativ fogalom kajaugyben.. Egeszseges kajat ma boltban kapni szinte lehetetlen, hacsak nem bioboltban keresed. Ott viszont kerdeses hogy kijossz-e ennyibol akar csak ot napig is.. Raadasul ott is lehet olyat kapni ami nem egeszseges.. Szoval kinek mi szamit egeszsegesnek, de abban egyeterthetunk h a zoldseg, gyumolcs mindenkepp jo. Azon viszont nem elhetsz orokke.. Ha emelle meg mondom a teljes kiorlesu gabonakat akkor a paleosok fognak kiatkozni, ha a hust mondom akkor a veganok.. Egyel mindent ami jolesik es megfizetheto, kiveve a JUNK FOOD-ot (csipsz, kola, edesseg, gyorsettermi kaja).

2017. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!