Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 17000 forintból hogy és...

17000 forintból hogy és meddig tudok vásárolni egészséges kajákat?

Figyelt kérdés
Reggeli, ebéd, vacsora. 20a után jön még pénz a szép kártyámra, ez a múlt havi, ebből szeretnék vásárolni, hogy a kp csak költőpénz legyen. Két főre (húsonként elég nekünk fél kg mert amúgy mindig macskakaja marad)
2017. jan. 12. 05:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
32%

17 ezer Ft-ból? Ne viccelj. Ha mondjuk szállíttatnád az ételt, ebből 20.-áig akkor is minden nap kijönnétek. Nevetséges. 20.-a..... :-D

/Miről beszélünk? Ez csak 1 egész hét bakker../

2017. jan. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem egy egész hétig akarom hanem minél.tovább hogy a másikhoz csak hó végén kelljen nyúlni.
2017. jan. 12. 07:04
 3/29 anonim ***** válasza:
43%
MINDEN kaja egészséges. Akkor jössz ki olcsóbban, ha otthon főzöl és nem vásárolsz kész,félkész kajákat., mesterséges szószokat stb. Ha egyszerre többet főzöl, akkor azt lefagyasztod. Akár kenyeret vagy kész kelt tésztákat, muffinokat is.
2017. jan. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Nem minden kaja egészséges. Pl a felvágottak finomak, de nem egészségesek vagy a tésztás ételek amik csak üres cht tartalmaznak..ha kis adagot eszik az ember úgy oké de egyébként semmi hasznuk a szervezetre.

Én pl reggelire általában joghurtot szoktam enni itthon sütött kiflivel, tejfölös túrót paprikával, házi körözöttet tk kenyérrel, joghurtot túróval összekeverek bele gyümölcsdarabokat teszek, főtt tojást, tükörtojást. Ebédre eszek húst, csirkét legtöbbször ami mellé mindig vmi zöldség van köretnek délután, de ugyanúgy szeretjük a főzelékeket is. Ha nassolni akarok kompót, vagy gyümisali, vagy gyümölcs chips sajtszósszal. Vacsira pedig kb uaz mint a reggelinél csak már szeretnék új ízeket kipróbálni és minél tovább húzni ebből a pénzből mert februárban a velencei karneválra szeretnénk menni :)

2017. jan. 12. 07:47
 5/29 anonim ***** válasza:
77%

Kinek mi az egészséges, leirok egy verziót:

Reggeli: Zabpehely vizzel (zabkasa): 500g kb 5napig eleg kettőtöknek (200ft)

Ebéd: Csirke+rizs (rizs 2 tasak 100 ft körül) fél kg csirke ha mell 500ft, többit nem tudom.

Vacsora: Fél kg túró sok -sok fehérje miatt.. 250korul.

Napi 760-ra jön ki.

Heti 5320

2het: 10640

3het: 15960 + kb. 2-3 nap

Igy 24-5napig elég a pénz két főre. Jövőhónap eleje, feladat teljesítve, matr csak az a kérdés megfelel-e az ízlésesednek. Bár a szervezetnek nem 3 étkezésre van szüksége.

2017. jan. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
A mi szervezetünk a 3xi étkezéshet van szokva közte az egészséges nassolnivalókkal. Attól függ, kinek mi az egészséges..hát ezzel vitatkoznék. Szerintem, ha egy natúr joghurtba belefacsarok egy narancsnak a levét, elkeverem és hozzáadom 250g túróhoz úgy,hogy belevágom a narancs húsát is egészségesebb,mint egy zsírtól tocsogó bundás kenyér citromos teával. Mert ma ezt reggeliztem tízóraira megeszek egy almát, ebédre veszek valami finomságot a boltban, mikor bent vagyok a városban, vacsira pedig csirkecombot csinálok vajon párolt zöldségekkel. Ma nincs nasi, de nassolni valók közül is a gyümölcsből készült egészségesebb és nem az aszaltakra gondolok amit telenyomnak kén-dioxiddal hanem amit én elkészítek. A zabkását beveszi a gyomrom holnap az lesz a reggelim almás-fahéjas változatban :)
2017. jan. 12. 09:08
 7/29 szaszaa11 ***** válasza:
59%
Hát nem tudom, hogy jön az egészséghez ennyi tejtermék. Mindenesetre leírtad saját magadnak a választ, esetleg ezeket tudod cifrázni. Pl. A csirkemelett 1000+1 módon el tudod készíteni, mingyjárt nem lesz unalmas. Csak példaképp mondjuk csőben sütöd sajttal, ananásszal. Rizsből is a barnát használd inkább. Édesburgonya nagyon egészséges és jó alapanyag. Teljes kiörlésű pékáruk, fehérhúsok. Pl.: még egészséges hamburgertálat is tudsz készíteni. A húsokat soha ne olajban (transszzsírok keletkezése miatt) hanem zsírban süsd, olívaolajat se melegítsd soha, csak hidegen használd. Húsokat párolhatod, sütheted roston is. Zöldséget is mindig párold, sose süsd, vagy grillezd, főzd - úgy veszít a legtöbbet a vitamintartalmából, ha mégis így teszel használd fel a főzővizet is. Inkább piacon vásárolj, mint hipermarketekbwn - ott is meg kell találni azt, aki jó minőségű árut ad el: nehéz lesz. Sok szerencsét, remélem segítettem.
2017. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

Nekem a joghurtos gyümölcs már nem fér bele az egészséges ételekbe a sok gyümölcscukor miatt.

De a sok nassolni való nagyban megváltoztatja, hogy meddig elég a 17000. Sajnos igy nem tudunk segiteni. Neked van egy elképzelésed az egészséges etelekrol ami például nekem mar nem fer bele. En adtam egy útmutatást az alapjan vagy magadtol ird le egy napi étkezésre számold ki árban es ha nem ugy jon ki ahogy neked tetszik vegyél le belole valamit.

2017. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Természetesen nem minden nap eszek tejterméket csak leírtam miket szoktam reggelizni. A héten volt tükörtojás zöldségekkel (sok zöldség 1 db tojás, 1 fél szelet tk kenyér), ez a gyümölcstúró amibe szerintem nem sok az egy narancs facsart leve és húsa, joghurt házi kiflivel, egy pohár citromod tea házi körözöttes tk kenyérrel (egy szelet.) Ebédre a héten csináltam borsófőzeléket, fasírtot petrezselymes krumplival prézli nélkül, paradicsomlevest paradicsomból és házi paradicsomléből spagettivel (nekem gombás-zöldséges változat páromnak bolognai) és ma a csirkecomb zöldségekkel. Nassolni akkor szoktunk, ha tévézünk, de az nagyon ritkán van, olyankor készítem a kompótot és az alma-chipset vagy mikor mit. Vacsira nem szoktam túlzásba vinni, hogy mit eszek de, ha tejterméket ettem reggelire akkor mást eszek vacsorára.
2017. jan. 12. 13:29
 10/29 anonim ***** válasza:
48%
Akkor itt a valasz. Ird ki melyik nap mennyit esztek, mi mennyibe kerul. Heti 1 nasit engedj. Es akkor megtudod az eredményt.
2017. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!