Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 17000 forintból hogy és...

17000 forintból hogy és meddig tudok vásárolni egészséges kajákat?

Figyelt kérdés
Reggeli, ebéd, vacsora. 20a után jön még pénz a szép kártyámra, ez a múlt havi, ebből szeretnék vásárolni, hogy a kp csak költőpénz legyen. Két főre (húsonként elég nekünk fél kg mert amúgy mindig macskakaja marad)
2017. jan. 12. 05:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

A VÁLTOZATOS étrend igenis egészséges! MINDEN étel egészséges, csak nem mindent szabad nagyobb mértékben! De aki saját magát tiltja le jobbnál-jobb falatoktól az "egészség jegyében", az fakírkodik és egész életében csak frusztrált lesz, savanyú!

Amit természetesen másokon vezet majd le... az ökre..

2017. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

A velencei karnevál fillérekből kijön.. Ha kapsz fizetést rendszeresen, akkor miről is beszélünk? Még simán belefér egy pizza és egy jó bor is, helyi ételek, stb. Persze, ha idegenvezetővel mentek, akkor annyira sok időtök így külön nem lesz, loholhattok majd szépen..

Hídról le-fel, stb. Ki lesztek purcanva! A buszos út pedig elég megterhelő, buszon alvással, nem fürdéssel, stb.

2017. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

5 #-ös!


Árakról ugye nem sok fogalmad van?


Fél kiló csirkemell soha nem volt 500 Ft, max. álmaidban. Fél kiló csirkemell kb. 700 Ft.


A rizs zacskóban ahogy te írod, azaz (kilója) kb. 400-500 Ft, stb.


Ne adj szerintem itt tanácsot a valós ismeretek nélkül, mert hülyeség amit írsz az árakról.

2017. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
5-öskének: és akkor 3-4 hétig éljenek zabkásán, rizsen, némi csirkemellen? Idióta!
2017. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

13! [link]

999/kg

2017. jan. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
13! [link]
2017. jan. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
62%

Szóval 13-as először tájékozódj, utána kötekedj! A hús áfáját csökkentették és ha nem az előre kimért vákuum csomagoltat veszed akkor képzeld tudsz venni 1000 ft-ért 1 egész kg-ot....

Ahhoz meg csak külön gratulálni tudok, hogy azt hitted fejenként megetetnék velük 1 kg rizst/étkezés...

2017. jan. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

13-as ezt még neked küldeném:

"Ne adj szerintem itt tanácsot a valós ismeretek nélkül, mert hülyeség amit írsz az árakról."

2017. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
14-eske nem lehetsz akkora IDIÓTA, hogy azt hiszem minden napra írok majd a kérdezőnek egy menüt.😂 Egy lehetőséget írtam le, de bármikor összeírok neked napi 3 adag ételt ennyi pénzért. Főleg így, hogy a kérdezőnek ennyit jelent az egészség. 😂
2017. jan. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

11 Én írtam, hogy számomra nem fér bele az egészséges ételek közé a gyümölcs és ehhez Továbbra is tartom magam. Hozzátenném nem fakírkodom, mert ha megkívánom én is eszem gyümölcsöt..sőt csokit is... De, ha hasonló kérdést írnék ki nem várnám el az emberektől egyből, hogy tudják nekem ez még belefér-e vagy sem. Ennyi erővel a pizza is egészséges..ha nem eszel meg belőle egy egészét mindennap...

De azok után, hogy a kérdezőnek a chips is belefér a nasik közé az egészséges ételekhez barmit írhatnék..mert ez alapján bármit meg lehet magyarázni, hogy miért egészséges....

2017. jan. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!