Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tudnek kesziteni ezekbol...

Mit tudnek kesziteni ezekbol az alapanyagokbol ami gyors es finom is?

Figyelt kérdés
szeretnek valami finomat,dr viszonylag gyorsan elkeszitheto tartalmas kajat kesziteni a ferjemnek holnap. Van karajom,gomba (konzervalt) bab (konzervalt) konzerv paradicsom piros arany,paradicsom szosz,es paradicsom koncentratum,pirospapikam is van tobbfele de nem nagyon szeretnem hasznalni mert se ize se szine se semmi! Ezenkivul,hagyma,fokhagyma,krumpli,tobbfajta tesztam,szoszaim vannak itthon,sok fuszer oregano,bazsalikom stb...Adjatok tippeket legyszi,koszonom!
2017. jan. 7. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

A konzerv gombát mondjuk kihajítanám mert undorító.


Fokhagymával tűzdelt karaj fűszeres krumplival, na meg hagymakrémleves előtte :)

2017. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

A befűszerezett húst pirítsd meg, főzd puhára, amikor már majdnem kész, szórd meg az apróra vágott gombával és a vörös, és fokhagymával. Amikor a gomba megpuhult, önts bele tejszínt vagy ha nincs, akkor csak szórj rá egy kis lisztet. Szószos állagú legyen a leve.


Még a hűs sül - ha ketten vagyok akkor elég - 8 közepes krumplit vágj ketté, sózd meg, borsozd meg (nem kell megpucolni), tedd be a mikróba. Ez olyan 15-20 perce művelet, addig legyen bent, amíg meg nem puhul. Forrósíts fel egy nagy serpenyőt max 2 kanál olajjal, és tedd bele a vágott felével a megfőtt krumplikat. Gyorsan megpirul az alja! 3-4 perc! Majd fordítsd meg és nagyon picit szórd meg pirospaprikával!

...és kész.

2017. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Fokhagymakremleves

Rantott husi tepsis krumplival

2017. jan. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

HÚÚÚÚ 2-es!

Ezt a receptet ellopom, ha nem haragszol! Totál bejön(ne) nekem! Köszi! :))

2017. jan. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Meséld el, hogy hogyan sikerült! :-) (kettes vagyok!)

Amikor a húsi megpirult, egy pici vezet önteni kell alá és fedő alatt párolgasd, nehogy leégjen, ha elpárolog a víz, pótold!

2017. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

A csontot leszedném (jó lesz máskor egy kis húslének!)

A husit kiklopfolnám, lisztbe forgatva hirtelen kisütném.

Egy fokhagymás-tejfölös-gomba mártást készítenék, abba visszarakni a sültet, és egy kicsit összerotyogtatni. Petrezselymes rizst, vagy főtt tésztát készítenék hozzá köretnek.


A mártáshoz apróra vágott hagymát dinsztelek, bele (lé nélkül) a gomba, só-bors bele. Egy-két kanál tejfölbe zúzott fokhagymát és 1 ek. lisztet símára kavarok. Ezt bele a gombába, ha kell, egy kis vízzel lehet hígítani.

2017. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is valami gombaszószos sült jutott eszembe ezekből, vagy bakonyi, vagy mustáros-tejszínes gombaszósz, rizzsel, tésztával, vagy galuskával. De ezekhez vagy egy tejfölt, vagy tejszínt mindenképp venni kell.
2017. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Úgy látom, amíg mi ebédeltünk, itt járt a lenullázó fűnyíró! :)
2017. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziaztok,vegul rantott husit csinaltam,krumplipurevel:) Talcas mar csontnelkuli,megtisztitott par szelet karajom volt,elkeszitettem a ferjemnek.:)
2017. jan. 8. 21:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kockáztattál semmit! :-))
2017. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!