Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik konyhai műveletet...

Melyik konyhai műveletet utáljátok a legjobban?

Figyelt kérdés
Én pl semmit nem szeretek, ami a reszeléssel kapcsolatos (magától a reszeléstől, ill. a reszelő elmosogatásától is borsózik a hátam..)
2016. dec. 16. 11:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mosogatást!
2016. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

7: nagyobb üzletekben van mirelit konyhakész hagyma! A világ legjobb találmánya :).


Amit a legjobban utálok: jó kis inas marhahúst kockázni életlen késsel. Tiszta izomlázam lesz, és még a kezem is lefagy (vacak a keringésem :p ). Olajban sütni, mert büdös lesz. Találni a hűtő mélyén egy műanyag dobozt, aminek a tartalmát már megtippelni se lehet...

2016. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Rántani nem szeretek, az olyan nagyon "szétpakolós".


A mosogatást ma már megoldja a mosogatógép, max. egy - két problémás edényt kell kézzel elsikálni.


A hagymaaprítás technika kérdése, ha már gyorsan megy, a szemet sem csípi annyi ideig.

2016. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem, a világ legjobb találmánya a mosogatógép!


Miért nem vesztek, ha ennyire utáltok mosogatni? Szerintem alapfelszerelés.

2016. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A panírozást, a gombáét meg főleg. A reszeléseket is utálom én is, mert mindig elreszelem a kezem is :/
2016. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az olajban sütést (büdös, fröcsög, pazarló és egészségtelen) és mindent, aminek köze van a húshoz (attól főleg rosszul vagyok, amikor el kell törnöm a nyers csirkecombokban a csontokat, mert apám nem tudja a tányéron késsel-villával szétszerelni magának, brrrr). A reszelőket egyébként erre a célra rendszeresített fogkefével a legkönnyebb elmosni :)
2016. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!