Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti is utáljátok hogy mindenki...

Ti is utáljátok hogy mindenki jack d-s pólóban van?

Figyelt kérdés
Én személy szerint ki nem állhatom....Sokan az életükben nem ittak (tisztelet a kivételnek) és azt hiszik hogy menő meg ilyesmik...Még hogyha egyediek lennének én nem lenne minden 2. lánynak!

#póló #Jack Daniel’s #jack daniels póló
2013. aug. 1. 12:28
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát igen ez most eléggé divatba jött,de jövő nyáron megint jön valami ezt meg el fogják felejteni. Egyébként engem nem zavar kimondottan... szerintem jópofa...
2013. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Honnan tudod, hogy életükbe nem ittak olyan italt? A homlokukra van írva? Ha tetszik nekik miért ne hordanák? Attól még nem kell alkoholistának lenni, hogy felvehessen egy ilyen pólót :D Nem kell mindenen felkapni a vizet és minden idiótaságér kérdést kiírni. Ez legyen a legnagyobb problémád az életben kívánom neked.
2013. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint lesz*rom hogy ki milyen ruhában jár.

Csak én vagyok így ezzel?

2013. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én is lesz@rom h ki mibe van...

nekem tetszik a póló bár én nem vettem ...de itt nálunk az a jó hogy 500 forintért is megtudom venni :) És én ittam már jack danielst ( kedvencem) de szerintem nem azt kell nézni hogy ittak-e vagy nem

2013. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordok reklám polokat ,jack d ,fizetnek nekem ezek a cégek ,hogy reklámozzam őket ??? Nem !!!
2013. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Én még egyet sem láttam :D
2013. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!