Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A hókifli (igazából diós...

A hókifli (igazából diós kifli, szóval nem a töltött, hanem az omlós, tésztában diós, kisebb) meddig áll el?

Figyelt kérdés
Szóval, ha azt szeretném, hogy szilveszterig kitartson, mikor lehet leghamarabb elkészíteni?

#sütemény #hókifli #diós kifli
2016. nov. 3. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Három -négy héttel fogyasztás előtt is elkészítheted, szalvétával bélelt zárható dobozban tárolhatod hetekig.

Tulajdonképpen csak az avasodás jöhetne szóba, mint károsodás, de ennyi idő alatt ez nem következhet be.

Én is nagyon szeretem,(minden diósat ) és ez a süti az, amit jó előre el lehet már készíteni.

2016. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Még annyit,- mert, ugye vaníliás porcukorba hempergetjük-, azt a majdani tálaláskor ismételd meg, mert a zsíros tészta az elsőt be fogja szívni.
2016. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Okosabb lettem!
2016. nov. 3. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!