Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jövő héten 30 fős ballagásra...

Jövő héten 30 fős ballagásra kellene tortát sütnöm. Van valakinek olyan recije, ami nem túl bonyolult és kiadós?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk most ez a nyerő!!Tök egyszerű, és isteni finom!!!!!

[link]

Ha 2-t csinálsz tuti elég lesz, de olyan finom hogy csinálj inkább 3-at!:-)

[link]

2010. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja bocs, 2*ment a link!
2010. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Egy gondom van vele, hogy kb. 150 km-re kell vinni és nem tudom, hogy bevállalhatom-e vele az utat... :) De itthon mindenképp kipróbálom majd!
2010. ápr. 22. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor szoktam sütni 10 tojásból piskótát, főzök pudingot, külön kikeverem a vajat a porcukorral, és ha kihűlt a puding összekeverem. Van amikor teszek bele túrót is, meg gyümölcsöt is vagy gesztenyemasszát adok meg rumot a pudingos egyveleghez de sokféleképpen lehet variálni.Kívülről csokimáz és bármivel díszíthető.Ez bírja a "gyűrődést" plusz ha tepsibe sütöd akkora hogy egy szelet mindenkinek jut bőven. Talán tudtam segíteni:-)
2010. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

14:46-os vagyok

[link]

Nézd meg ezt a linket hátha találsz vmit, itt is sok jó recept van, ami nem bonyolult és kicsit variálva szállítható is a süti:-)

2010. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ami nekem most bevállt recept a következő:

piskóta tésztát sütni, félbe vágni. Az alsó lapot meglocsolni ananász lével, majd megkenni narancslekvárral. Ezután ananász karikákkal kirakni. Majd jön a krém. 2 csomag vaniliás cukor, 5 dkg cukor, 20 dkg krémsajtot kell kikeverni. 2,5 dl Hullala ( cukrász tejszín) felverrni és a krémhez adni. A krémaet két részre osztod és az egyikhez kókusz reszeléket keversz. Ezt rákenni az ananászra és ráfektetni a piskóta másik felét. A krém másik részével megkenni és díszíteni.

Nálunk nagyon bevállt.

2010. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2010. ápr. 23. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!