Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek, süssek brokkoliból?

Mit főzzek, süssek brokkoliból?

Figyelt kérdés
Furán hangzik, de még nem főztem vele sosem. Most szeretném kipróbálni. Hogyan? Mihez? Köszönöm a segitséget

2016. febr. 25. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rántva is nagyon finopm, szoktam csinálni brokkolis spagettit, azt is szeretjük, vajon dinsztelek fokhagymát, rádobom a picikre szétszedett brokkolit, megdinsztelem, szórok rá friss bazsalikomot, vagy petrezselymet és elkeverem a kifőtt spagettivel, jó sok reszelt sajttal tálalom. Megcsinálhatod rakottan is hússal, vagy prézlis karfiol módjára. Brokkolis krémleves is finom.
2016. febr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rántva, vagy pl. csirkehús szeletekre teszed, leöntöd basamell mártással és raksz rá mozzarellát. :)

Vagy párolt zöldségkörethez szoktam még.

2016. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a csőben sült brokkolit is, érdemes.

Jó alapanyag, elég sokoldalúan használható.

2016. febr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a brokkoli krémlevest szeretjük nagyon. Pirított kenyérkockákkal és reszelt sajttal.
2016. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen, mindet ki fogom próbálni idável, de elöször a tésztát mert az hamar megvan :)
2016. febr. 25. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Mandulás brokkolikrémleves

Fokhagymás-tejszínes rakott brokkoli füstölt sajttal

Parmezános sült brokkolirózsák

2016. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A leforrázott brokkolit hússzeletekbe is töltheted,felgöngyölve. Rántva és roston sütve is finom, sajtmártással, de egy egyszerű majonézzel is.
2016. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!