Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mirelit brokkoliból mit főzzek?

Mirelit brokkoliból mit főzzek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
krémlevest
2010. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

450 g brokkolit főzz puhára 1 liter vízben, amibe 2 húsleveskockát teszel (nekem Maggi Tyúkhúslevessel ízlik legjobban). Ha van maradék húslevesed, az is jó. Turmixold le az egészet 175 g tejföllel és forrald újra.

Betűtésztával szeretem, de van, aki sajtos pirítóssal eszi, a párom meg levesgyöngyökkel. De pirított kenyérkockákat is lehet bele tenni. Nagyon hamar kész az egész.

2010. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

megpárolva kicsit, leöntve besamellel és reszelt sajttal

sütőbe tolni és pirosra sütni.

2010. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én leveskockával, sóval kevés vízzel főzöm, majd egy kis tejszínt esetleg tejet öntök hozzá leturmixolom, ha nagyon sűrű egy kis tejjel még átforralom és így magában eszem, de ha van itthon egy kis répa 1 kis krumpli /vagy bármilyen zöldség, csak kis mértékben, hogy megmaradjon a brokkoli jellegzetes íze/ akkor azt is hozzárakom. Együtt főzöm és turmixolom.
2010. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rakott brokkolit. A kicsit előpárolt brokkolit kikent jénaiba rétegezed: brokkoli, sóval+törött borssal kevés olajon átpirított darált hús besamellel elkeverve, brokkoli, besamel és sok-sok reszelt sajt. Sütőbe be, pirosan kiveszed és kockázva tálalod.
2010. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!