Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit főzzek brokkoliból, hogy...

Mit főzzek brokkoliból, hogy a lassan 10 hónapos lánykám is ehessen belőle?

Figyelt kérdés
Vettem brokkolit, de nincs kedven megint levest főzni belőle. Hogyan készítsem el? Mi már mindent eszünk (liszt, tejföl).
2009. nov. 24. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mintha Dubarry csirke-t csinálnál csak karfiol helyett brokkolit raksz bele. Finom.
2009. nov. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

brokkolis tészta, naaaaaagyon finom:)

megfőzöd a brokkolit, jó puhára, aztán villával összenyomkodod, raksz bele camping sajtot (tubusos), vagy vmilyen sajtkrémet és tejfölt, meg sót, borsot ezt a szózst rakod a tésztára. (mondjuk kagyló vagy orsó)

a babának kiszedsz a brokkoliból, mielőtt a sajtot belerakod, de tejfölt tehetsz bele neki.

ha meg tudja enni a tésztát, akkor ő is eheti tésztával (ezért jó a kagyló), ha nem, akkor főzöl még hozzá krumplit neki , meg húst vagy tojássárgáját és turmixolod.

2009. nov. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én már macisajtot adtam neki, azt tehetek bele?
2009. nov. 24. 09:30
 4/6 A kérdező kommentje:
most nézem a dubarry szelethez kell egy pici tej is! az nem gond?
2009. nov. 24. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Rakott brokkolit, úgy mint a rakott karfiolt. Besamel helyett tehetsz rá tejfölt.
2009. nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a tésztás vagyok

tehetsz bele macisajtot, csak szerintem abból több kell, hogy krémes legyen de biztos úyg is jó lehet.

a rakott dolog is jó ötlet, abban van rizs, hús is

2009. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!