Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ártok vele ha lánykám mindig...

Ártok vele ha lánykám mindig a földön van?

Figyelt kérdés
Természetesen szőnyeg+szivacspuzzle. De gondolok itt arra, hogy nehezebben fog így felállni? Kiságyat kizárólag alvásra használjuk, járókában max fél órát van el, míg felkészítewm a kaját. 6 hós kúszik és már próbálkozik négykézlábazással is.
2011. máj. 26. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy ártasz. Jól csinálod. Hagy másszon, ha fel akar állni, akkor felfog. Ez nem függ össze azzal, hogy a földön van. A kiságyat mi is csak alvásra használtuk, és járókánk sem volt. Nem is gondoltam rá, hogy venni kéne.
2011. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A földön tud csak jól fejlődni a mozgása, ha ágyon hagynád, akkor nehezebben, mivel puhább. Jól csinálod. Az én fiam is állandóan a földön volt. Még járókánk sem volt, az ágyat csak alvásra használtuk, illetve amikor már kúszott, akkor felmosásnál is betettem néhány percre.
2011. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem volt járókánk és a kiságyat még alvásra sem használjuk(velünk alszik), én is mindig a földre terítettem le egy paplant+alá polifoam-ot. Lányom most 16 hónapos és 10 hónaposan már önállóan ment.
2011. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is egész nap a földön van,5 hós.
2011. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!