Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melegszendvicset sütöttem, de...

Melegszendvicset sütöttem, de nem tudom eldönteni, hogy milyen sorrendben egyem. Ötlet?

Figyelt kérdés
Két félét készítettem: halasat, meg olyat amin párolt zöldségek vannak. Viszont nem tudom eldönteni, hogy milyen sorrendben egyem meg őket. Összesen 4 darab van 2 halas meg 2 zöldséges. Melyikkel kezdjem? Ti hogyan csinálnátok?
2010. márc. 24. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd ki őket!Hogy lehet halas meg zöldséges melegszendvicset csinálni?:D
2010. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zöldséges, mert a hal íze a szádban marad, az meg nem jó. Edd a zöldségeset ebből. Am hogy csináltad őket, milyen zöldség, hal van benne?
2010. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Konzerv halat tettem rá (meg persze vajat és sajtot). A zöldségesen pedig mexikói zöldségkeverék van, ami meg van párolva, és sajt meg majonéz. (a párolt zöldséget kevés vízzel + erőleves kockával párolták.)
2010. márc. 24. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:
na ne! fogyózok! fogyóznék..:)
2010. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez tök jó ötlet. Én iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis:)
2010. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg itt éhezek...
2010. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miért nem eszel te is valamit?
2010. márc. 24. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!