Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel dobhatnám föl a melegsze...

Mivel dobhatnám föl a melegszendvicset?

Figyelt kérdés
Nem akarok sima sajtosat enni, de nem nagyon van itthon felvágott. Valami más, amit bele tehetnék?
2011. máj. 10. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kolbász, pizzakrém, paradicsom, kukorica, borsó, főtt tojás, ilyesmik:)
2011. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kézzel. Csak vigyázz, hova esik. :-D


Én szoktam a sajt alá hagymakarikát, újhagymát, vagy zöldpaprikát tenni, és a májkrém nagyon kevés vajjal is jó, ha nincs felvágott. De tulajdonképpen minden ehetőt rá lehet tenni, ez a jó a melegszendvicsben.


Jó étvágyat!

2011. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Házilag készített melegszendvics krém:

Konzerves löncshúst villával összetöröd, törsz bele vajkrémet és ketchup-ot ízlés szerint. A tetejére lehet szelet/reszelt sajtot tenni.

Jó étvágyat hozzá!

Tipp: Ha nehezen kenhető a kenyérre, tegyél még hozzá vajat.


Amúgy mi van otthon? Azt tudjuk, hogy felvágott nincs, sajt van. No és ezen kívül?

Vagy ha a pirítós is tetszik: Megpirítasz két szelet kenyeret, úgy hogy szendvicset lehessen belőle készíteni. Amint kivetted közé teszel egy szelet sajtot és a felsőt megkened vajjal, sózod (ha akarod). Lapka sajttal az igazi, mert az szépen közé olvad.

2011. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem kellene feldobni, nagyon érdekesen nézne ki a csilláron.
2011. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tehetsz rá lekvárt és tormát.
2011. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fűszerek? Én például a bazsalikomot, oregánót, kakukkfüvet nagyon szeretem benne :)
2011. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nálunk ezek szoktak lenni különböző kombinációban:

tejföl az alap, ebbe:

sonka/májkrém/kolbász/szalonna

hagyma

mustár, ketchup

paprika, paradicsom

sajt...

2011. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki a bolognais melegszenyát. nagyon fincsi :) sima bolognai szószt megcsinálsz a recept szerint és azt rakod rá. nyami. vagy anyukám besamel mártással is szokta csinálni. tej, liszt, vaj, só, szerecsendió, esetleg sonka bele vagy kolbász.
2011. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!