Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Annyira egysíkú kezd lenni a...

Annyira egysíkú kezd lenni a főztöm, hogy dobhatnám fel, mivel bővíthetném?

Figyelt kérdés

magamtól tanultam meg főzni, a gyerek miatt leginkább. Nagyon meg is szerettem. Alap dolgokat levesek, egyszerűbb húsokat, köreteket, főzelékeket meg tudok csinálni, de ezek már elég unalmasak. mit tehetnék?

olyan , hogy ragu, meg tárkonyos igazából azt se tudom hogysmint van az. meg ilyen csőbensült , és rakott dolgok is érdekelnének, ami egy kisebb gyereknek is jó, azt eszi amit mi.

köszönöm


2011. ápr. 18. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
pácold be a húsokat 1 ejszakára, meg mindenféle mártást, szószt csinálj mellé. Én ezeket szoktam hiányolni otthon.
2011. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


nézelődj

2011. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Horváth Ilona-féle szakácskönyv

Pelle Józsefné-féle szakácskönyv

Akármelyiket tudod megvenni, mindkettő kifejezetten hazai ízeket tartalmazó, viszonylag egyszerűen elkészíthető ételek receptjeit tartalmazza. (Apró kis trükkökkel, magyarázatokkal)

Az én korosztályom ezekből tanult főzni, az otthonról hozott ismeretek mellé. Még mindíg kapható, valamelyik nap láttam egy üzletben őket.

2011. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ezeket a könyveket ajánlom. A neten is van elég sok recept.pl. mind megette hu.nosalti.hu. De ezek nem olyan részletesek, mint Horváth Ilona könyve.
2011. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A Horváth Ilona féle szakács könyv tuti találat.

A rakott kelkáposzta és karfiol nyugodtan adható egy éves elmúlt kisgyereknek.A rakott krumpli is ,ha nem füstölt kolbásszal ,hanem fűszeres darált hússal készíted.

A neten is keresgélhetsz a főzős oldalakon.Kajákra is és fűszerekre is.Sok sikert.

2011. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is Horvát Ilona, a legjobb, ez a bibliám.

Tárkonyos kajákat én ezeket csináltam már, ezek egyszerűek és isteniek, a mindmegette.hu oldalon találod.

Tárkonyos csirkemellleves-raguleves

Póréhagymás-csirkés gnocchi

Tárkonyos-tejszínes csirkemell

2011. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!