Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket főztök amikor spórolni...

Miket főztök amikor spórolni kell?

Figyelt kérdés
Olcsó, finom, laktató recepteket szeretnék kapni:)
2015. szept. 12. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ma pl. lencsefasírtot sütöttem, hozzá köretnek krumpli. Tegnapelőtt pizza volt.
2015. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Lecsó

tojásos nokedli

paprikás krumpli

krumplis tészta

zöldség-fasírt + paradicsom szósz

bableves + palacsinta

rizseshús csirkemájból

sült krumpli tükör-tojással

rakott krumpli virslivel

2015. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha küldesz egy privát üzit neked is elküldöm.
2015. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

lecsó, rakott krumpli (krumpli és főtt tojás és a tetejére kevés tejföl sajttal) , ,

krumplis tészta, "spagetti" (tészta és rajta kecsup), rizses hal (1 konzerv tonhalat vagy olcsóbb halat olajon hagymával és kevés paradicsomszósszal megpirítok és utána összekeverem a főtt rizzsel) , krumplifasírt (főtt, áttört krumplit összegyúrok liszttel és sóval, kicsi gombócokat csinálok belőle, közepébe teszek egy kis sajtot vagy ami van itthon, tojás-liszt-só keverékben megforgatom és olajban kisütöm), de legtöbbször főtt áttört krumplit liszttel összegyúrok, kinyújtom kis körökre és száraz palacsintasütőben kisütöm és erre kenek pl. vajat és ezt eszem, ha akad bele vmi, akkor azt is bele teszem.

2015. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Borsópörkölt, virslis nudli(virslit hagymával megpirítom, összekeverem egy zacskó kifőtt nudlival, fűszeres tejföllel leöntöm és megsütöm), májas rizottó, resztelt máj, tócsni, palacsinta, főzelékek, tésztaételek...
2015. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Csípem ezt a lepontozást!


Azt kérdezik tőlem, hogy én mit szoktam.... felsorolom!


Erre jön valaki, és a lepontoz, amivel azt állítja, hogy hazudok, mert én nem azt szoktam főzni!!!


Aranyos! Honnét a fenéből tudja, hogy mit szoktam, és mit nem!!!

2015. szept. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Amiket előttem felsoroltak, hát elég drága kaják. Pl a rakott krumpli nem valami olcsó kaja. Én pl.spagetti, zöldborsó illetve zöldségleves,csontleves, túrós tészta, lecsó, chilisbab, túrósgombóc vagy dereje, káposztástészta

Lehet lepontozni, gondolom azok fognak akiknél a "spórolós" kaják 3000 ft felett kezdődik.

2016. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!