Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány fakanalat használtok...

Hány fakanalat használtok serpenyőben való hússütéskor? Egyet vagy kettőt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Hogy mi? Fakanalat hús sütéshez? Még sose próbáltam
2015. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

:D

Ezen jót nevettem, én fém, ollóhoz hasonló eszközzel fordítom meg, ami direkt erre van kitalálva.

2015. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Fakanalat csak addig, míg a zsírt beleteszem, ha hagymáét is pirítok, akkor azt fakanállal, utána már csak villát vagy fogót használok.
2015. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha apróra van vágva a hús, akkor használok fakanalat. Egyszerre mindig csak egyet.
2015. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az egybesülteket két villával fordítom meg, a szeleteket húscsipesszel, az apróhúst 1 fakanállal :)
2015. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kicsit kiegészíteném a kérdésemet: tehát ha nem egész húst, hanem csíkozott/kockázott húst sütöttök, akkor elejétől a végéig ugyanazt használjátok? Tehát amíg nyers a hús és utána akkor is amikor megsült?

Vagy ha már mindenhol átsült a hús, akkor új fakanalat vesztek elő?

2015. jan. 23. 18:22
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

ugyanazzal. habár lenne benne logika így, hogy mondod, habár ha lemostad a husit, elvileg a "koszt" is, ráadásul pont most láttam egy cikket, amiben azt írják, hogy nem is jó lemosni a csirkehúst pl.

de a leghigénikusabb persze, ha miután kérget kapott kanalat váltasz. sőt, azt a levet is van, aki leönti róla, amit első ízben kiereszt (ezt egy egészságügyben dolgozó ismerős javasolta).

2015. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

A bánat vesz elő új fakanalat, ugyan minek ??

Ez már megint egy újabb egészségmánia ..., a forró zsiradék megteszi a bactériumölő hatását, ha netán ettől félne valaki.

2015. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
lehet, hogy egészségmánia, és? ha valaki elmondja a véleményét, már le kell pontozni, értem. (#7-es voltam) egyébként nekem nem nagy cucc, ha egy fakanállal többet mosogatok :D
2015. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy fakanalat használok. Mindenhez.
2015. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!