Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bacon szalonnába göngyölt...

Bacon szalonnába göngyölt májat szeretnék készíteni, párolt káposztával! Szeretnék kapni egy tuti bevált receptet hozzá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 18:02
 1/7 anonim válasza:
0%
nrmw tdork/besnmeni!?! Swegitsd!Holdf vadgy?Amígy háááááuit jógjk a bwulo.i
2010. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én párolt káposztát nem szoktam csinálni mellé ebben nem tudok segíteni.A csirkemájat begöngyölöd a bacon szalonnába,beteszed a tepsibe,lefóliázod és beteszed a sütőbe.Kb 25 perc múlva leveszed a fóliát és hagyod pirulni.Ennyi!Én nem szoktam semmivel ízesíteni,mert a bacon eleve is elég sós és nekünk ennyi pont elég.
2010. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Hú mehetek vacsizni:!
2010. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
párolt káposzta.vékonyan felszeleteled megsózod jól átforgatva h mindenhol érje a só.beleteszed egy lábasba öntesz alá olajat meg egy kortynyi vizet lefeded és párolod.a végén ecet cukor és még pici só ha kell ennyi.jaa én a baconos májat olajban sütöttem ki..én picit a májat is megsóztam de csak tekerés elött közvetlenül mert megkeményedik.remélem segítettem...
2010. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
49%

pasi létemre többször is készítettem ilyen kaját

lehet megcsinálom a hétvégén ,köszi a tippet

2010. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Káposztát én se szoktam hozzá csinálni, mi friss, puha kenyérrel szeretjük.

A májat beletekerem a baconba, ha túl nagy a máj, akkor csak 1 felet- Úgy teszem bele a tepsibe, hogy ne érjenek össze és fólia nélkül sütőbe teszem. A máj elég vizes, ha lefóliázom föl, nem sül. Addig sütöm amíg a szalonna meg nem pirul. Ennyi idő alatt a máj is átsül, nem kell neki sok.

Jó étvágyat hozzá!

2010. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Az finom lesz.
2010. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!