Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A sutoben sult panirozott...

A sutoben sult panirozott husok nem szaradnak ki sutes kozben?

Figyelt kérdés
Meg nem sutottem igy de szeretnem kiprobalni.Eleg olajjal egkenni mindket oldalat a husnak, be a sutobe es ennyi?Akik sutottek igy mik a tapasztalatok,legyszi irjatok.Elore is koszi :-)

#hús #sutoben
2014. aug. 2. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szárad ki. Az egyik rokonom komoly emésztési problémák miatt nem ehet semmi olajosat, mindig így készíti. A legutóbb rántott sajtot csináltunk náluk pl., és én is azt hittem nem megoldható, de finom, ropogós lett :)


Magas hőfokon, sütőpapírra rakd be, és spricceld le egy kis olívaolajjal, ennyi elég.

2014. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

A vastagon szedett kérdésben panírozott húsról van szó. A magyarázó szövegben alatta pedig már csak olajjal megkennéd a hús mindkét oldalát és be a sütőbe. Ha ez utóbbi módon csinálod, hova lett a panír?


Én, ha rántott húst készítek, akkor a konkrét étkezéshez szükséges adag dupláját készítem el - egy kosszal - és a fele adagot hajtogatott alufólia csík közé téve lefagyasztom. A készítés után frissen olajsütőben sütöm ki az aznapi adagot.

Este, melóból hazaérve, ha megkívánom a rántott húst, akkor egy sütőzacskóban karikázott fűszersózott és olajozott krumplit kezdek sütni a sütőben (ehhez kell kb 80 perc 170 fokon) és fél óra múlva beteszem sütőpapíros tepsire a fagyott rántott szeleteket, amik 40-50 percet sülnek míg készen lesznek. Nem éppen ugyanolyan, mint alajban sütve, de finom így is, és lehet mellette gyerek-házifeladatot csinálni, vagy takarítani, mosni.

2014. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2.: a panírozott húst gondolta megkenni egy kevés olajjal - feltételezem, hogy ropogós legyen. Nálunk legalábbis vagy így szokás, vagy mint írtam, meglocsolni egy kis olajjal.
2014. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem itt mindenki egybol megertette a kerdest csak a 2-es nem.Ez a legidegesitobb mikor kritizaljak a kerdest.A tobbieknek koszi a valaszokat,megsutottem es nagyon szuper lett,maskor is igy fogom sutni.
2014. aug. 4. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!