Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Dec 25-én mennyire ciki...

Dec 25-én mennyire ciki hídegtálal várni a vendégeket?

Figyelt kérdés
8 ember..
2013. dec. 13. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

miért ne? :)

én kifejezetten szeretem a hidegtálakat! :) azt lehet csipegetni amit szeretnél és nem is drága! szerintem nyugodtan! :)

2013. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
de amúgy *hidegtállal!
2013. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem ebédre hivatalosak, akkor teljesen jó a hidegtál.
2013. dec. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes vendéglátás, igazán nagyon különleges hidegtálakat lehet készíteni.

Csak pár, amit szoktam: vadászkenyér, tojástekercs, szalonkocsonya őzgerincben (lehet halból és csirkéből is ), franciasaláta kis zselatinnal szintén őzgerincben.

Sós kosárkákba különféle krémek- pörköltkrém, csirkemájkrém (házi ), tojáskrém, halkrém, zöldségkém nem ragadozóknak... stb.

Aztán a klasszikusok a kolbászos karaj, a stefánia, a húsgombócok. Halas szendvicstálat is érdemes készíteni, nagyon jól lehet dekoratívan díszíteni. Sokféle saláta majonézesek frissek. érdekes pl a káposztás-sárgarépás majonézes saláta.

Hideg töltött csirke, hústekercsek ferdén szeletelve... és még sokan mások.

Szerintem gondolkodás nélkül vágj bele, a vendégeid is örülni fognak, hogy nem kell megint valami szokásos karácsonyi kajával megtömni a hasukat, hanem kedvükre válogathatnak, és szinte egész este.

2013. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Nagyon jó megoldás. Nem kell izgulni a kihűlt ételek miatt, és mindenki kedve szerint tud csipegetni.
2013. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
l6.24-es. Életemben először szeretnék csinálni zselatinos francia saláta alagutat. Salátát tudok, nagyon finomat. De zselatint még nem próbáltam. Már vettem port, és 6-os lapot is. Nem lesz kemény? Nem fog szétesni? Hogy találom el az arányokat?
2013. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az tök jó, én nagyon szeretem.

Ráadásul 24-én úgyis mindenki telezabálja magát. :)

2013. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90 %-os kedves válaszoló, le fogom Neked írni az arányokat, de én porzselatint használok.Holnap megy a válasz, mert most nagyon sok dolgom van, bocsi.
2013. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előre is köszönöm Neked.
2013. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudnám elképzelni. Nálunk 25-26-án mindig ünnepi ebéd van. Szilveszterre lehet hidegtálakat készíteni. Bár ma már sokan nem tartják a karácsonyt sem. Ha fiatalok a vendégek, azoknak mindegy. Ha szülők, nagyszülők, konzervatív rokonok ids mennek, meg lesz a véleményük rólad, még akkor is, ha illemből a szemedbe nem mondják. Én egy életre levonnám a konzekvenciát, de mondom, ma már nem ismerik az illemet, a régi szokásokat a tinik. Na, most már lehet lepontozni:)) Legyen meg a mai örömötök is!
2013. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!