Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyire ciki ha karácsonyra...

Mennyire ciki ha karácsonyra rendelek sütit és nem sütök?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem fér bele az idömbe ,hogy süssek ..
2012. dec. 4. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Felénk ciki.

Rengeteg süti elkészithető előtte egy héttel.


(anyósom szokott rendelni és csodálkozik hogy alig fogy el,mindenki a házit eszi)

2012. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Házi süteményt is lehet rendelni :) Unatkozó nagymamák vállalnak bérsütést. Szerintem nem ciki.
2012. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem ciki, jövőre egy fél éves kicsi mellett én is úgy tervezek, hogy veszek pár fajtát, és azt fogom kínálni. Elég lesz a baba mellett majd a rendes menüt összeállítani. Rendelj linzereket, bejglit és amit alapvetően készíteni szoktatok, és észre sem fogják venni, hogy nem te csináltad.
2012. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Én nem tudok sütni bejglit így évek óta rendelek. Van egy néninek aki süt rendelésre. Nagyon finom, házi süteményeket szoktam tőle rendelni. Meg persze bejglit.
2012. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is van olyan asszony, aki rendelésre csodás sütiket süt. (lakodalmakra is ).ha ilyenre találsz, bátran rendelj, mert csak dícsérni fogják a remekműveket.

de teszkós dobozos linzert, csomagolt beiglit nehogy vegyél, mert az már tényleg ciki lenne...egyszerűen borzalmasak.

2012. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem tudom... Nálunk a karácsonyi hangulathoz, meghittséghez, szokásokhoz hozzá tartozik a süti sütés is, ennek is meg van nálunk a hagyományos menete. Egy héttel előtte megsütjük a mézeskalácsot hogy megpuhuljon, aztán sorban a linzereket, bejglit, végül a krémes sütiket. Mindenki kiveszi belőle a részét, a gyerekek is nagyon szeretik. Ha valami nem is sikerül olyan jól az sem baj mert nem az számít, hanem hogy együtt csináltuk. Nekem ez a készen vásárlás, rendelés (nem csak sütik esetében) nagyon illúzióromboló. Ha kevés időd van akkor legalább egy félét készíts el saját magad, nem annyira időigényes.
2012. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is cukrászdából rendeljük. Mindenki főállásban dolgozik. Nekünk erre nincs időnk. Egyáltalán nem ciki.

De a bolti sütiket nem ajánlom... nem olyan jók.

2012. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 doboszoli ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen szabályos!
2012. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem ciki

cukrázdából rendelj sós masni, magvas pogácsát, linzert, diós, mákos bejglit

egy gyors kókuszgolyót dobj te össze, forgasd bele darált dióba, csokiforgácsba, zabpehelybe, mandulaforgácsba, pisztáciaforgácsba és tedd külön kis szép papírkosárkáka

tálkába narancs, mandaril, alma, dió, mogyoró

egy másikba aszalványok vegyesen-szilva, áfonya, mazsola, barack, meggy-már meg is vagy gyorsan és finom, mutatós kis édességasztalod lett

benei linzerek szerintem nagyon finomak, vagy kg kiszerelés is

pár habcsókot is vegyél

2012. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki egyáltalán. Idén nálunk se lesz nagy sütés főzés,dolgozunk .. majd szilveszterkor bepótoljuk.
2012. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!