Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hová tünt a karfiol? Két hete...

Hová tünt a karfiol? Két hete 128 forintért vettem nagyon szépet. Most ronda sincs 300 alatt. El akartam tenni a fagyóba. Lemaradtam róla?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 10:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bocs, h közbekerdezek, de nyersen le lehet fagyasztani karfiolt, brokkolit? Rozsaira szedve vagy hogyan? Es kiengedve lehet panirozni is, vagy csak kremlevesnek, szoszokhoz hasznalhato? Köszi elöre is!
2013. dec. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Le lehet fagyasztani rózsáira szedve mindegyiket.De, ha rántva szeretnéd, akkor most panírozd be (előtte 2-3 percig blansírozd, vagyis mártsd forró vízbe, majd hidegben gyorsan hűtsd le ) szűrőbe lecsepegtetni, majd lehet panírozni, és egy tálcán lefagyasztani. ha teljesen megfagyott, akkor lehet kisebb csomagot is csinálni belőle, kisebb tálcára, vagy akár nejlonzacskóba pakolni.Fagyosan kell elkezdeni sütni.

Levesnek, rakottkarfiolnak blansírozás nélkül is lehet fagyasztani, és kiengedés nélkül kell elkezdeni sütni-főzni.

2013. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!