Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hová tünt a karfiol? Két hete...

Hová tünt a karfiol? Két hete 128 forintért vettem nagyon szépet. Most ronda sincs 300 alatt. El akartam tenni a fagyóba. Lemaradtam róla?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát nagy valószínűséggel lemaradtál
2013. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert?
2013. dec. 4. 11:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a szabadföldit felszedték az első fagyok előtt, és mivel hirtelen sok lett a piacon, ezért volt olcsó.

Akinek viszont van kellő tároló (hűtő) kapacitása, az még vár a piacra-dobással, mert karácsony előtt, vagy éppen januárban már a 300-at is szívesen megadod érte, és örülsz, ha nem a 400-at kell kifizetned.

2013. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tökéletesen igaza van az utolsónak. dömping ár volt, ami volt, mindenki szabadulni akart tőle még frissiben.

Ezután már csak egyre drágulni fog, sajnos.

2013. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most jöttem haza az Aldiból, és a Spárból. Aldiban 35o volt darabja. Spárban 480 ft. De egyet sem tudtam volna hazahozni, ugy néztek ki.
2013. dec. 4. 12:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem!

Megveszed a 350.-est, lehet, hogy túlnyílott, lehet,hogy egy kicsit faradni kell, de rakd be a fagyóba szétszedve, majd fincsi krémleves lesz belőle a téli hónapokban.

Vagy majd összeturmixilod egyéb főtt-párolt zöldségekkel, csinálsz belőlük zöldség-fasírozottat, vagy éppen elhasználod darálthússal készített rakotthoz (alól-felül). Zöldségféle és vitamint lesz az jan-febr hónapokban.

Vásárolj be belőle, rakd el, ha nem húsleves-betétként, vagy rántva fogod elkészíteni, majd elkészíted másnak!

2013. dec. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Biztos, hogy nem fogok olyan árut megvenni, ami nem tetszik, és kifogásolni való. Ha lemaradtam, hát lemaradtam. Igy jártam. De a karfiol legyen nagyrózsás, hófehér, a zöldje friss stb. különben nem kell.
2013. dec. 4. 18:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem értelek, miért kapod fel a vizet!

Tőlem megveheted az osztályon felüli minőséget is, nagyrózsával, hófehéren, de akkor ne csodálkozz és főleg ne háborogj az árakon!!

2013. dec. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem kaptam fel a vizet, csak a vélelményemet irtam le a minőség mellett. Főleg Téged nem akartalak megbántani. Kinek a pap, kinek a lánya.
2013. dec. 4. 18:55
 10/12 A kérdező kommentje:
Persze a két hét már nem aktuális, de most megint van, csak drága. akkor ez most külföldi?
2013. dec. 31. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!