Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Válogatós vendégnek ételeket...

Válogatós vendégnek ételeket találni?

Figyelt kérdés

A hét végére vendég jön hozzánk, (fontos, hogy jól érezze magát) és rengeteg mindent nem szeret illetve nem ehet különféle allergiák, stb miatt.

Igazán nem tudom, miket fözzek, ami valamennyire is mutatós, jó ízü, nem túl füszeres, és nincsnek benne olyanok, amiket nem eszik meg.


Amiknek ki kell maradnia:


gomba, padlizsán, articsóka, kelbimbó, gyömbér, zeller, alma, kukorica, karalábé, lencse, spárga, diókfélék, hús, hal, zöld színü paprika, zöldbab, sajt, káposzta, hagyma, majonéz.


Ami eddig nincs kizárva:


zöldborsó, krumpli, rizs, tészta, tojás, olajbogyó, paprika, paradicsom, uborka, fokhagyma


A többiröl nincs információm, de utána tudok kérdezi.


Minden ötletet elöre is köszönök.


2013. nov. 8. 21:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz valamilyen kínai kaját is.


Tojásos rizs köretnek, és a feltét az lehet szójaszószos pirított zöldség: Paprika, uborka, fokhagyma, a gyömbért meg kell kérdezni, meg csírákat lehet még beletenni, mungóbabcsíra, vagy bambsuzrügy. Csinálhatsz rántott zöldségeket is hozzá, ha ehet lisztet, illetve sültbanánt desszertnek, ha ehet mézet.

2013. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha a cukkinit szereti, akkor készíthetsz fűszeres túróval töltött cukkinit. Én eddig padlizsánnal készítettem, de nálatok az kizárva. Esetleg magatoknak tölthetsz azt is. A fűszerezés rajtad múlik, de én javaslom a fokhagymát, chili paprikát, ha szeretitek a kicsit pikáns ételeket, a szerecsendiót, borsot, és bármit, amit jónak látsz. Ez az étel nem kíván köretet, mi legalábbis anélkül ettük. Ezek a kis csónakok igazán jól mutatnak megsülve. A végén szórhatsz a tetejére kenyérmorzsát (friss kenyérből), és ez rápirul, ad neki egy kis ropogós kérget.
2013. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Még egyszer nagyon köszönöm mindenkinek a tippeket, többet is kipróbáltam.
2013. nov. 9. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!