Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit ajánlotok ha a párom...

Mit ajánlotok ha a párom annyira válogatós, hogy csak tésztát és húst hajlandó megenni viszont változatosabban szeretnék neki főzni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Főzzön magára!

De komolyan.


Esetleg találja ki, mikor mi legyen az ebéd.

2011. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg mondd el neki, milyen király a köszvény, meg az elhízás. Vagy ha ez nem hat, akkor hass az egójára: a sok tésztától gurulni fog.
2011. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fűzz változatosabban...Ha sokáig kitartóan próbálkozol, úgyis megkóstolja a többi kaját is.
2011. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
*Főzz
2011. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Húsos spagettik, /bolognai,milánói, carbonare/ Pörkölt tojásos nokedlivel, vagy kapros túrós csuszával , spenótos tészta,borsos tokány, hamis vadas, rendes vadas,sonkás tészta, tészta paradicsomos mártással, pulykapörkölt gombával, csőtésztával, káposztás tésztával töltött dagadó, juhtúróval rakott húsos makaróni.

Hírtelen ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni.

2011. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem főzz húst, olyan változatos formában ahogyan Te is szereted egyébként, főzz hozzá tésztát a párodnak, és készís magadnak olyan köretet, amilyen illik hozzá. Szerintem előbb-utóbb megkivánja amit Te eszel.
2011. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Paradicsomos spagetti


1 marék sonka v. húsos szalona, 1 f. hagyma, 2g. fokhagymam megpiritod rá 1 db darabolt pari konzerv só, bors, oregánó, rozmaring addig fözd míg rotyogni kezd, ekkor megy hozzá a tészta.

2011. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizet külön szakácsnőt,nekem aztán mindegy mit eszik.
2016. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!