Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 25 fő vendégnek milyen (olcsó)...

25 fő vendégnek milyen (olcsó) kaját ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

- babgulyás

- töltöttkáposzta

- székelykáposzta

- hidegtálak

- kenyér + só

2009. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen alkalomra. De a gulyás, a paprikás krumpli mindig kiadós, finom, egyszerű.
2009. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekel, mert dec. 26-án ennyien jönnek hozzánk és persze nem adhatok gagyit, de azért elszegényedni sem akarok egy napi zabálás miatt

én a következőkben gondolkodom: húsleves, aztán sütni egybe egy csülköt (vagy két kisebbet, ha befér a jénaiba), mellette savanyú káposzta, meg külön némi disznótorost, csinálni hagymás krumplisalátát, mazsolás rizst.

Lesznek italok meg sütik természetesen.

2009. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az is meghatározó, hogy le tudsz-e ültetni egyszerre ennyi embert???...

Mert ha nem, akkor a hidegtál a legjobb, azt állva vagy akárhol is lehet fogyasztani.

2009. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
babgulyás, krumplis pogácsa, sütemények
2009. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom őket egyszerre leültetni, nem kastélyban lakom. A hidegtálnál mire gondoltatok?
2009. nov. 18. 13:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Francia salàta,kukorica salàta,tzatziki,kaszino tojàs.

Fasirt gombocok,sonka szeletek.Ràntott hus,ràntott sajt,ràntott go,ba.

Kokuszgolyo,husleves,töltött kàposzta,(jo aprokat),esetleg még a palacsinta is belefér.

2009. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
a hidegtál nem olcsó és rettentő macerás, mármint ha komolyra veszi az ember, és nem töltött tojást ad kaszinótojás helyett. Én ilyenkor az ovális vastálamat rakom tele szaftos hússal (pl. karaj szeletek gombamártással, csirkemellfilé sajttal besamellel) és krumpli, rizs, saláta. Mindenképpen olyan kellene, amit előtte való nap elkészíthetsz, mert aznap úgyis lesz rohangálnivaló elég.
2009. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hidegtál nagyszerű: szépen előtte nap csinálsz francia salátát, ha nem tudod hogy kell szívesen megadom. Fasírt rúdban, aminek tojás van sütve a közepébe, szépen ferdén leszeled. Sima sonka majonézes tormával megkened, sajtgolyó, belehempergeted petrezselyzöldbe, vagy szotyiba. Díszítés salátalevél.
2009. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajtgolyó érdekelne
2009. nov. 20. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!