Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen fajta töltött rántott...

Milyen fajta töltött rántott husit szoktatok csinálni? Vagy melyik a kedvenced?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 11:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Csirkemájas töltelék : Kevés zsiradékon vöröshagymát piritok ,ha ez félig megpirult akkor teszek rá összezuzott fokhagymát ha már hagyma jól lepirult akkor szeletelt gombát ,és petrezslymet teszek rá : evvel is piritom kicsit ,majd csíkorra vágott májat rádobom ,jól összepiritom : amkior máj már nem nyers kevés só ,bors ,és majorannával füszerezem : Az egész májas töltelékhez ,teszek 2db apróra vágott fött tojást : Azért ,hogy ne legyen nagyon száraz a töltelék teszek hozzá kevés konyakot : Ha nem szeretitek az alkohol ízét akkor kevés tej is jó: Majd a bot mixerrel épp csak forgatok kicsit rajta annyira ,hogy itt ott maradjon olyan máj darab ami harapható : a csirkemellett vagy pulykamellett amilyen vékonyra lehet ki klopfolom : Majd fokhagymás tejbe áztattom : Ha már ázott 1-2 órát vagy akár 1éjszakát szárazra törlöm . és kenek rá májas töltelékböl . Én feltekerni szoktam . és úgy rántom ki :

Ha kész akkor pedig sima rízst ,és tejszínes gombamártást adok hozzá : Igy biztos ,hogy nem lesz száraz : nekem annyi ,hogy tapasztalatom ,és család véleménye alapján ez pulykamellböl finomabb mint csirkéböl.

2013. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
gomba-sajtkrém-sonka-uborkás husihoz a Gombaát apróra vágva megpárolom, jó sűrű tömlős sajtba belekeverem a lecsöpögtetett párolt gombát, az apróra vágott sonkát és az apróra vágott lecsöpögtetett svanyú uborkát. Finom ecetes és csmegeuborkából is. Ezt töltöm a husiba.
2013. szept. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hú ezek nagyon jók.Köszi mindenkinek!
2013. szept. 23. 12:18
 14/22 anonim ***** válasza:

Nagyon sok félét szoktunk csinálni! A töltelék variációja végtelen! :)


Kedvenc az a Cordon Bleu - Sajtal, sonkával töltött és a Kijevi jércemell vagy csirkemell. Velővel töltött és még sok kedvenc van! :)

2013. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvencem a kijevi csirkemell.


A csirkemellet kiklopfolod szeletekre, megtöltöd és kirántod.


A töltelék a következőkből van: fokhagyma, vaj, sajt, petrezselyem, kicsi szerecsendió.

2013. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a (csirke)májjal töltött rántott csirkemell

Vagy a sajttal töltött rántott csirke- vagy pulykamell (lehet sajtos-sonkás)

2013. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a sajttal töltött a kedvenc, de szoktam juhtúróval, vagy gombával is tölteni.
2013. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
Nalunk nagy kedvenc a sajtos ananaszos, sajtos sonkas, fustolt sajtos, turos fuszeres es a gombas- baconnel toltott.
2013. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég,hogy ezek milyen fantasztikus receptek!:) Kedves Kérdező,jól ráéreztél,hogy rá kell kérdezned az elsőnél.Nekem eszembe nem jutott volna,azt gondoltam,egy "sima csirkemájas ragu azt jóvan" (persze úgy is nagyon finom) aztán meg az állam leesett a receptjétől! Tehát köszönöm Neki is és Mindenkinek mert tényleg finom kreatív ötleteket olvastam el is mentem az oldalt.

Én amivel hozzá tudok járulni ehhez a szép gyűjteményhez,az egy igen egyszerű felfedezés,de a kedvencem lett:hogyha a Gordon Blue-ban kicseréljük a sonkát császárszalonnára,akkor egy sokkal finomabb-szaftosabb tölteléket képez a sajttal.Én ez utóbbit is jó vastagon szoktam bele tölteni.A prézlibe meg szezámmagot rakok.Nálunk pácolt csirkemellből nyerő.Párom kedvenc húsa.Meghát ez a császáros trappistás cs.m. szezámmagos bundában így jó ahogy van!:) Köszi mégegyszer!

2013. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Első vagyok a májas töltelékkel : Én pedig köszönöm a Gordon Blut . hétvégén megcsinálom ahogy írtad ,ez lett betervezve ,csinálok majd hagyományosat ,és olyat is ami a te ötleted : kiváncsi leszek mit szól a család ..

Majd megírom..

2013. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!