Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütötte már sütőben valaki a...

Sütötte már sütőben valaki a rántott husit? Sok különbség van?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

:D

Kaptál 2 választ is a másik helyen feltett kérdésedre, nézd vissza: Mit főztök a hétvégén! :))))

2013. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Az íze sokkal rosszabb, ezen kivül sokkal TÖBB olaj/zsír van benne, mint a hagyományosan sütöttben!
2013. szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csirke alsócombot szoktam sütni, más íze lesz, de jobban más szerintem :)
2013. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2.-es Miért lenne benne több olaj/zsír? Elég egy vékony réteg sütőpapírra, meg kicsit lefújni a felületét. Azért hasonlítsd össze azzal, hogy sütöd liter olajban.
2013. szept. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

2esnek nem erőssége a fizika...


nekem nem az ízével van bajom, hanem hogy a bundája nem lesz fincsi ropogós, hanem plöttyedt:(

2013. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5-ös: Én kukoricapelyhet összetörve keverek a zsemlemorzsához, így ropogós lesz :))
2013. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nme olyan finom, mint az olajban kisütött.
2013. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

" Elég egy vékony réteg sütőpapírra, meg kicsit lefújni a felületét. Azért hasonlítsd össze azzal, hogy sütöd liter olajban."


11:33-as: képzeld el, hogy mérnök vagyok, szóval azért valamennyi foglamam van a fizikáról.


DE!!! Ha SOK és FORRÓ olajba teszed a panírozott húst, akkor az AZONNAL kérget kap és nem vesz fel több olajat, ellenben ha a sütöben melegíted, akkor az összeset beszívja.


Sok helyen írják, hogy 1 kg húshoz sütöben kell 1 dl olaj, és ez benne is lesz a bundában.

Én kimértem, hogy a fritözben kellö höfokra (170-180 fok) ugyanennyi hús kisütése után csak fél dl hiányzott, és ebben benne van az is, ami kifröcskölt közben.


Most az ízbeli különbségröl ne beszéljünk, de az tévedés, hogy sütöben kevésbé lesz zsíros a végeredmény.

2013. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mérnökileg lehet úgy van, de a valóságban nem :D
2013. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fritözt a legtöbb ember nem használ...
2013. szept. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!