Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen húsból szoktál húsleves...

Milyen húsból szoktál húslevest főzni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Tyúk, csirke, ritkán marhahúsból, bár az kedvencem, csak hát az ára...
2013. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Leginkább csirke, nagyon ritkán a marha.

Sertés esetén pedig inkább abból a húsos-csontból, amit én szedek le a husiról. Pl. a tarjáról, karajról, vagy ha a sütni-való malac-combban találok egy cupákot.

2013. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én kifejezetten húsos csontot szoktam kérni a boltban. olcsó, és nekem sokkal jobban ízlik így, mint mondjuk tyúkból. bár anyósom szt. az övé (tyúk) verhetetlen... pedig. :)
2013. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Házi tyúk, marha, liba-vagy pulykanyak, esetleg húsos disznócsont.
2013. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
tyúk, csirke, marha...
2013. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát !!


Kiváncsiságból kérdeztem ,liba aprólékbol főztem húslevest ,és anyósom közölte ,hogy ez minden csak nem húsleves : Mert húslevest csak orjából lehet főzni ..

A férjem viszont csak a szárnyas aprólékból készült húslevest szereti ,vagy marha húslevest ..

2013. máj. 24. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Az anyósokat nem kell mindig komolyan venni:) Ő főzzön otthon, amit akar, Te pedig azt főzöl, amit a férjed szeret.
2013. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy alakul, hogy csak magamnak kell főzni, akkor csirkenyakból. Imádom szopogatni a kis csigolyákat.
2013. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért úgy alkalomadtán csak-csak "emlékeztetném" a kedves anyóst, hogy azzal a húslevessel az őáltala felnevelt fiúcska kedvében szerettél volna járni.

Nagyon sajnálod, hogy az anyósnak nem sikerült olyan gyermeket nevelni, aki az orja-levest szeretné és megenné.

2013. máj. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!