Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy készíted a Tiramisut?

Hogy készíted a Tiramisut?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Én tortának.Darált kekszes alappal.A krém:mascarpone + 2:1-ben kávé por alakban + tejszínhab. A krém egy részét ráteszem a kekszre,arra kávéba áztatott babapiskóta.Így rétegezem.Ha kell egy kevés zselatint teszek a krémbe,de mióta a Meggle habot használom,nem kell.Ha Húgom hazajött,tesz fel róla képet,én nem tudom hogy kell.
2013. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, küldöm a képeket !


[URL] [link]

[URL] [link]

2013. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tepsibe, mélyebb tálba:

kávéba forgatott babapiskóta rá a tojással cukorral elkevert mascarpone arra megint baba piskóta így tovább tetejére kakaó

Majd nyáron kísérletezek én is keksszel meg eperrel :)

2013. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sokáig nem csináltam, mert nem akartam nyers tojást a krémbe tenni. De rátaláltam erre a receptre: [link]

Azóta sokat csináljuk, de mindig csak ezt a verziót. Egyszerűen mennyei :D

2013. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) kedves második nagyon szép az a torta! és a Nosalty-s is tetszik, ki fogom próbálni!
2013. máj. 12. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!