Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A halat hogyan készíted el,...

A halat hogyan készíted el, azon kívül, hogy kirántod?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szoktam grillezni raklett grillen hozzá rizs meg sajtmártás, aztán só borsozás majd paprikás kukoricalisztbe forgatás és kisütés hozzá fokhagymás szósz.

Kedvenc az ez a recept,isteni:


[link]


Aztán pl van hogy nem paprikás hanem sörtésztába sütöm ki burgonyával ez a fish and chips:

[link]


Spenótos halat is szoktam néha,spenót krumpli hal és tetejére mozarella tepsibe sütve.

És ez vár még kipróbálásra:

[link]


csak én ezt paradicsommal és fekete olivabogyóval fogom feldobni olyan görögösen:)


Nagyon sokat készítek halat,hetente kéthetente biztos és szeretem változatosan elkészíteni.

Mindig hekket használok vagy afrikai harcsafilét,ünnepekkor persze a halak királya a lazac is étlapra kerül.

Én nagyon szeretem,egészséges és finom is:)

2013. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első bekezdésbe az külön van,tehát vagy grillezés vagy a paprikás bundázás,bocsi rosszul fogalmaztam.
2013. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Paprikás lisztbe beleforgatva és kisütve.
2013. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm,jól hangzik mindegyik!
2013. márc. 9. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Arab recept, tisztitas utan citromlevel, soval par percig hagyod, majd lemosod. Ezutan pacot keszitesz, v.hagyma, f.hagyma, koriender es kapor, amit turmixolsz, bele f.bors, p.paprika, so, de lehet vegetta is, s oliva olaj. Ebbe a pacban hagyod 1 orat, aztan lehet sutoben grillen sutni, vagy olajban a gazon.

Melle lencseszosz, parolt rizs, salata!

2013. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Őrölt borsos kukoricalisztbe forgatva ropogósra sütöm.

De szoktam a rántotthalon kívül még halászlét, halpaprikást is főzni:)

A rácponty is nagyon finom tud lenni, krumplis-lecsós-tejfölös tepsis alkotás.

Halkrokettet is csináltam már szálkamentes filéből.

2013. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nektek is köszönöm!
2013. márc. 9. 19:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Halászlét szoktam belőlle készíteni!
2013. márc. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A fentebb említettek közül paprikás-lisztbe vagy különböző bundákba forgatom.

nagyon finom, ha a liszt-tojás-zsemlemorzsa bundában a zsemlemorzsába darált diót és reszelt sajtot teszünk.

Vagy egyszerűen csak hosszában kettévágom, vajdarabkákat teszek rá, bőrös felével lefele teszem a tepsibe, alufólia alatt megpuhítom, majd anélkül megpirítom. Egyszerű, de finom. Ma is pont ezt (is) készítettem pontyból.

2013. márc. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!