Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tiramisut hogyan lehetne...

Tiramisut hogyan lehetne megcsinálni gyümölcscukorból?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy lehet e kapni vhol olyan babapiskótát amit a cukrosok is ehetnek,párom anyukája csak gyümölcscukros sütiket eszik.Hogyan készíthetném el a tiramisut?Arra gondoltam sütök sima piskótát és úgy felvágom mint a babapiskótát.Vagy lenne más ötlet esetleg recept?
2013. ápr. 7. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is cukorbeteg vagyok. A tiramisut teljes kiörlésű babapiskótából (Manner márkájú) szoktam készíteni és vagy Canderel édesítőport, vagy nyírfacukrot teszek a krémbe. Persze gyümölcscukorral is lehet, ha ő azt szokott használni, de abban elég sok a szénhidrát és sokkal kisebb adagot tud belőle enni, mintha nyírfacukorral, vagy édesítőszerrel lenne. (sajnos ez a babapiskóta nagyon drága, de évente egyszer-kétszer megcsinálom és nem lehet észrevenni az eredményen, hogy diabetikus)
2013. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és mascapone krémsajtot és habtejszínnel csinálod vagy hogyan?leírod nekem kérlek.
2013. ápr. 7. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, mascarpone sajttal és habtejszínnel készítem, mert én nem vagyok hajlandó nyers tojást enni. Nagyon régen csináltam, ha jól emlékszem egy 250 gr-os mascarponehoz 1 kis doboz habtejszínt szoktam tenni, amit habbá vertem és tettem bele fél csomag habfixálót. Az édességét mindig kóstolással állítom be. Ez a krém így kevés az egész doboz babapiskótához, de veheted a dupláját mindennek.
2013. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!